2014

Saue Tammed on 2014 a. Harjumaa parim orienterumisklubi. Kuigi see uudis on juba veidi vana (Harjumaa MV valik- ja suundorienteerumises toimusid maikuus, selle tulemusena selgusid parimad o-klubid Harjumaal), on see siiski piisavalt oluline uudis, et mõned kuud hiljem tulemused ka siin lehel ära tuua.

Harjumaa 2014.a valik- ja suundorienteerumise meistrivõistlused toimusid vastavalt 21. mail Nelijärve kaardil ning 28. mail Kloogarannas, Keila-Joa kaardil.

Harjumaa spordiklubidevahelises võistkondlikus arvestuses saavutasid Saue Tammed esikoha.

Saue Tammede parimad tulemused nendelt võistlustelt: valikorienteerumises saavutasid oma vanuseklassis Harjumaa MV-l esikoha:
Andreas Aadli (M18);
Lauri Malsroos (M21);
Erkki Aadli (M40);
Johannes Tasa (M60);
Susan Pihelgas (N21);
Kirti Rebane (N35);
Hille Tasa (N55);

suundorienteerumises lõpetasid oma vanuseklassis esimesena:

Lauri Malsroos (M21);
Ülo Vainura (M60);
Teele Telgma (N14);
Viivi-Anne Soots (N21);
Kirti Rebane (N35);
Hille Tasa (N55).

Kõikide Tammede tulemused:

Harjumaa 2014. a meistrivõistlused valikorienteerumises
kolmapäev, mai 21, 2014
Loodusesse oli paigutatud 31 KP-d, igaüks väärtusega 3 punkti

Poisid, mehed ja meesveteranid - kontrollaeg 1 tund ja 15 min

  Nimi Aeg Punktid Trahv Tulemus Võistk. punktid
   noormehed  M 18          
1  Aadli Andreas  00:59:31  51    51  30
2  Matis Joakit-Ekvard-Allan  0:54:45  36    36  25
   mehed M 21          
1  Malsroos Lauri  01:13:18  90    90  30
   mehed - veteranid  M 40          
1  Aadli Erkki  01:09:31  78    78  30
2  Abram Alar  01:13:52  78    78  25
   mehed - veteranid  M 50          
3  Märtmaa Jüri  1:14:41  51    51  22
   mehed - veteranid  M 60          
1  Tasa Johannes  01.14:05  66    66  30
2  Vainura Ülo  01:07:57  54    54  25
4  Nelk Kalle  01:15:57  51  1  50  22
6  Heinloo Heino  01:18:58  33  4  29  19
7  Kilp Riho  01:05:39  21    21  18


Tüdrukud, naised ja naisveteranid - kontrollaeg 1 tund


  Nimi Aeg Punktid Trahv Tulemus Võistk. punktid
   naised N 21          
1  Pihelgas Susan  00:56:09  39    39  30
   naised - veteranid  N 35          
1  Rebane Kirti  00:55:37  51    51  30
2  Madalik Ethel  00:54:17  33    33  25
   naised - veteranid  N 45          
2  Lutterus Lembe  00:57:00  21    21  25
   naised - veteranid  N 55          
1  Tasa Hille  00:59:44  36    36  30
2  Raid Maire  00:58:00  27    27  25


Harjumaa 2013. a meistrivõistlused suundorienteerumises
Keila-Joa orienteerumiskaat  1:10000; h=2,5 m
Rajameister: Jaanus Reha

   Nimi  Aeg  Kaotus  Võistk. punktid
   Mehed M 21 - 21 KP  10.66 km      
1  Malsroos Lauri  01:10:23  +09:37  30
4  Järvelaid Jano  01:42:14  +41:28  25
   Mehed - veteranid M 40 - 18 KP  8.15 km      
4  Vaiksalu Kristjan-Taavi  01:24:30  +20:11  25
   Mehed - veteranid M 50 - 13 KP  7.02 km       
3  Tasa Johannes  01:06:07  +11:04  30
5  Märtmaa Jüri  01:21:23  +26:20  22
8  Märtmaa Andrus  01:39:22  +44:19  18
   Mehed - veteranid M 60 - 17 KP  4,54 km      
1  Vainura Ülo  00:49:43    30
3  Nelk Kalle  01:00:14  +10:31  22
4  Püssim Jüri  01:24:05  +34:22  20
   Tüdrukud N 14 - 9 KP  3.84 km      
1  Telgma Teele  00:43:48    30
2  Korb Leana Jete  00:48:53  +05:05  25
   Naised N 21 13 KP  7,02 km      
1  Soots Viivi-Anne  00:52:53    30
   Naised - veteranid N 35 - 14 KP  5,98 km      
1  Rebane Kirti  00:55:26    30
2  Madalik Edith  01:03:59  +08:33  25
   Naised - veteranid N 45 - 12 KP  5,36 km      
2  Terno Krista  01:18:15  +09:58  25
3  Kuningas Ingrid  01:36:04  +27:47  22
   Naised - veteranid N 55 - 9 KP  3,84 km      
1  Tasa Hille  00:42:06    30
2  Lutterus Lembe  00:59:07    25

Klubidevaheline arvestus:

Harjumaa 2014.a valik- ja suundorienteerumise meistrivõistlused
Harjumaa spordiklubidevaheline võistkondlik arvestus

  Klubi Valik Suund Kokku
1  Spordiklubi Saue Tammed  257  260  517
2  Orienteerumisklubi Põrgupõhja  95  64  159
3  Spordiklubi RT  50  55  105
4  Harju KEK Rahvaspordiklubi  25  30  55
5  Rae Rahvaspordi Orienteerumisklubi  30  19  49
6  Saku Orienteerumisklubi  0  45  45
7  Spordiklubi RADA  30  0  30
8  Padise Rahvaspordiklubi  25  0  25
9  Rohuneeme Jooksu- ja Suusaklubi Joosuu  20  0  20
10  Korvpalliklubi Rae Koss  20  0  20


Harju MV tulemused: http://www.harjusport.ee/spordialad/orienteerumine/