2020

2020

Harjumaa 2020. a meistrivõistlused
- valikorienteerumises (02. septembril 2020 Kodasool, rajameister – Margus Klementsov) ja
- orienteerumise tavarajal (09. septembril Vääna-Jõesuus, rajameister – Jaanus Reha)
tõid taas Tammedele klubide arvestuses maakondliku esikoha. 

Kõige olulisem tabel:

Harjumaa 2020 spordiklubidevaheline arvestus valik ja suundorienteerumises
    valik suund KOKKU
1 Spordiklubi Saue Tammed 242 282 524
2 Orienteerumisklubi Põrgupõhja 262 229 491
3 Harju Orienteerumisklubi 140 105 245
4 Spordiklubi RT 101 55 156
5 Rae Rahvaspordi orienteerumisklubi 25 52 77
6 Spordiklubi Porter Racing 22 20 42
7 TARVO 25   25
8 TA Raasiku valla OK 17   17

Tammede tulemused:

Harju MV valik 
02.09.2020
Kodasoo
Kontrollaeg: meestel 75 minutit, naistel 60 minutit

Tüdrukud, naised ja naisveteranid - kontrollaeg 1 tund

N 21          aeg  punktid   trahv   tulemus
1  Terno Maris  SK Saue Tammed   1:01:41      78    -2     76
N 45            
6  Sargma Marge  SK Saue Tammed  1:01:24     36    -2     34
N 55            
2  Lutterus Lembe   SK Saue Tammed  0:45:03     27     0     27
N 65            
1  Hille Tasa  SK Saue Tammed  0:56:16     45     0     45
2  Raid Maire  SK Saue Tammed  0:56:59     30     0     30


Poisid, mehed ja meesveteranid - kontrollaeg 1 tund ja 15 min

M 14          aeg    punktid   trahv    tulemus 
 5  Lillelaid Lukas   SK Saue Tammed   0:34:49      12      0      12
M 35            
 2  Lillelaid Tõnu  SK Saue Tammed   1:06:34     84      0       84 
 4  Külaots Marko  SK Saue Tammed  1:13:37     81      0      81
 5  Salong Peeter  SK Saue Tammed  1:14:21     81      0      81
 M 45            
 1  Abram Alar  SK Saue Tammed  1:11:53     96      0      96
 M 65            
 2  Tasa Johannes   SK Saue Tammed  1:15:34     60     -1      59
 M 70            
 1  Nelk Kalle  SK Saue Tammed  1:18:47     66     -4      62
 2   Püssim Jüri  SK Saue Tammed  1:12:48     42      0      42
 3  Raid Tõnu  SK Saue Tammed  0:46:19     30      0      30

Allikas: http://www.harjusport.ee/kalender/132

Harju MV tava

09.09.20
Vääna-Jõesuu


M21
Rada 1: 26 KP 7.70 km
# NR Nimi Klubi Tulemus
3. 12590 Reimo Liiv Tammed 00:54:40 +08:15

M35
Rada 1: 26 KP 7.70 km 
# NR Nimi Klubi Tulemus
3. 12901 Marko Külaots Tammed 01:05:45 +14:02

M70
Rada (2): 15 KP 4.10 km
# NR Nimi Klubi Tulemus
2. 1971 Kalle Nelk Tammed 00:46:32 +01:53
3. 182 Tõnu Raid Tammed 00:57:56 +13:17
4. 4878 Jüri Püssim Tammed 01:07:51 +23:12

M65
Rada (2): 15 KP 4.10 km
# NR Nimi Klubi Tulemus
4. 281 Johannes Tasa Tammed 00:43:38 +04:51

N55
Rada (2): 15 KP 4.10 km
# NR Nimi Klubi Tulemus
1. 280 Hille Tasa Tammed 00:53:58

N35
Rada (3): 19 KP 5.40 km
# NR Nimi Klubi Tulemus
1. 1161 Piia Avaste Tammed 00:50:33
2. 18818 Anu Poopuu Tammed 00:55:00 +04:27

N21
Rada (4): 23 KP 6.00 km
# NR Nimi Klubi Tulemus
1. 3316 Maris Terno Tammed 00:45:30

M45
Rada (4): 23 KP 6.00 km 
# NR Nimi Klubi Tulemus
3. 2491 Gert Müürsepp Tammed 00:48:29 +01:59

M14
Rada (5): 12 KP 3.30 km
# NR Nimi Klubi Tulemus
26461 Lukas Lillelaid Tammed DQ

N65
Rada (5): 12 KP 3.30 km
# NR Nimi Klubi Tulemus
1. 4212 Lembe Lutterus Tammed 00:58:16
2. 181 Maire Raid Tammed 01:11:08 +12:52

N45
Rada (6): 18 KP 4.60 km
# NR Nimi Klubi Tulemus
7. 13775 Marge Sargma Tammed 01:05:55 +16:44

 Allikas: http://www.harjusport.ee/kalender/133

12. augusti õhtul Sakus toimunud Tallinna MV orienteerumisjooksu sprinditeates (Tallinn Open etapp) oli Tammedele võidukas MN21 klassis, kus võideti 4 min. ja 30 sek. eduga esikoht. Kokku startis kolm Tammede võistkonda. 

Tammede tulemused:

MN21
1. 2800 m 14 KP ;
2. 3300 m 18 KP ;
3. 3300 m 18 KP ;
4. 2800 m 14 KP ;

Koh Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
1. Tammed Tammed EST 00:53.06 00:53.06
1 Maris Terno 00:12.45 [ 1]
2 Lauri Malsroos 00:13.43 [ 3] 00:26.28 ( 1)
3 Reimo Liiv 00:14.33 [ 2] 00:41.02 ( 1)
4 Teele Telgma 00:12.04 [ 1] 00:53.06 ( 1)

Tallinna MV sprinditeade Sakus 12. august
(foto: Lauri B)

MN40
1. 2400 m 12 KP ;
2. 3300 m 18 KP ;
3. 3300 m 18 KP ;
4. 2400 m 12 KP ;

Koh Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
5. Tammed II Tammed EST 01:08.06 +11:21
1 Anneli Orav 00:15.03 [ 7]
2 Lauri Beilmann 00:16.19 [ 5] 00:31.22 ( 5)
3 Kaimo Käärmann-Liive 00:18.22 [ 7] 00:49.45 ( 5)
4 Marge Sargma 00:18.20 [ 9] 01:08.06 ( 5)

Tammed I Tammed EST Tühist
1 Marlen-Veronika Valgma 00:14.53 [ 5]
2 Erik Aibast 00:15.42 [ 4] 00:30.36 ( 4)
3 Alar Abram Vale KP Tühist
4 Anu Poopuu 00:14.27 [ 3] Tühist

Tulemused: https://www.skmercury.ee/sprinditeade20/tulemused/day_1.htm