2021

Saue Tammed lõpetasid Harjumaa meistrivõistlused võiduga suundorienteerumises.
Kokkuvõttes saavutati Harjumaa orienteerumisklubide seas teine koht. 

Harjumaa 2021 spordiklubidevaheline arvestus valik ja suundorienteerumises
KOKKU

    valik suund KOKKU
1 OK Põrgupõhja 294 240 534
2 SK Saue Tammed 107 310 417
3 Harju OK 170 155 325
4 Spordiklubi RT 44 48 92
5 TA Raasiku valla OK  44 20 64
6 Rae Rahvaspordi OK 25 25 50

Harjumaa 2021 spordiklubidevaheline arvestus suundorienteerumises:

  kokku N14 N18 N21 N35 N45 N55 N65 M14 M18 M21 M35 M45 M55 M65 M70
SK Saue Tammed 310 30   30 30 30 22 30     30   30 18 30 30
OK Põrgupõhja 240   30 25 22 20 19   25   22   22 30   25
Harju OK 155       18   30 25 30 30       22    
Spordiklubi RT 48           18         30        
Rae Rahvaspordi OK 25                              
TA Raasiku valla OK 20                   20          

Tammede individuaalsed tulemused suundorienteerumises:

02. juuni 2021
Vääna-Jõesuu
Rajameister: Jaanus Reha

N14 Rada (5): 11 KP 3.20 km
2. Joakit Saskia Annabel Mirtel Saue Tammed 00:59:36 +20:21

N21 Rada (3): 19 KP 7.80 km
1. Telgma Teele Saue Tammed 00:58:38

N35 Rada (1): 14 KP 5.70 km
1 Terno Maris Saue Tammed 00:38:46
2 Avaste Piia Saue Tammed 00:55:22 +16:36
4 Orav Anneli Saue Tammed 00:59:09 +20:23
5 Viljalo Liisi Saue Tammed 01:00:31 +21:45

N45 Rada (6): 12 KP 4.30 km
1 Soots Viivi-Anne Saue Tammed 00:29:41
3 Valgma Marlen-Veronika Saue Tammed 00:40:03 +10:22
7 Sargma Marge Saue Tammed 00:55:32 +25:51

N55 Rada (2): 9 KP 3.60 km
4 Tasa Hille Saue Tammed 00:40:02 +10:28
9 Lutterus Lembe Saue Tammed 01:02:19 +32:45
10 Malsroos Eve Saue Tammed 01:11:08 +41:34

N65 Rada (5): 11 KP 3.20 km
1 Orav Virve Saue Tammed 00:41:35
3 Raid Maire Saue Tammed 01:07:46 +26:11

M21 Rada (4): 19 KP 9.20 km
1 Malsroos Lauri Saue Tammed 00:52:56
2 Nõmm Marek Saue Tammed 00:55:39 +02:43
5 Liiv Reimo Saue Tammed 01:13:20 +20:24

M45 Rada (3): 19 KP 7.80 km
1 Abram Alar Saue Tammed 00:48:31
3 Nõmm Andre Saue Tammed 00:57:13 +08:42
7 Beilmann Lauri Saue Tammed 01:00:24 +11:53
15 Käärmann-Liive Kaimo Saue Tammed 01:33:04 +44:33

M55 Rada (1): 14 KP 5.70 km
9 Märtmaa Jüri Saue Tammed 00:58:01 +15:52

M65 Rada (2): 9 KP 3.60 km
1 Tasa Johannes Saue Tammed 00:33:25
3 Raid Tõnu Saue Tammed 00:44:30 +11:05

M70 Rada (2): 9 KP 3.60 km
2 Püssim Jüri Saue Tammed 00:48:33 +13:43

Harjumaa 2021 spordiklubidevaheline arvestus valikorienteerumises:

1

Orienteerumisklubi Põrgupõhja

294

2

Harju Orienteerumisklubi

170

2

Spordiklubi Saue Tammed

107

3

Spordiklubi RT

55

8

TA Raasiku valla OK

44

6

Rae Rahvaspordi Orienteerumisklubi

25

Tammede individuaalsed tulemused valikrajal:
Harjumaa 2021 meistrivõistlused valikorienteerumises

Kõrvemaa
26.mai 2021
Rajameister: Margus Klementsov
Korraldus: Orienteerumisklubi Kooperaator

Tüdrukud, naised ja naisveteranid - kontrollaeg 1 tund
N 21
1 Terno Maris Spordiklubi Saue Tammed

N 35
3 Sargma Marge Spordiklubi Saue Tammed 

N 65
1 Orav Virve Spordiklubi Saue Tammed 

Poisid, mehed ja meesveteranid - kontrollaeg 1 tund ja 15 min
M 35
2 Külaots Marko Spordiklubi Saue Tammed 


Peakohtunik Priit Kiigemägi
Peasekretär Rein Suppi

Allikas: http://harjusport.ee/spordialad/orienteerumine