2020

Jõuluaegne püsirada on suletud (võtame kõik tähised 6. jaanuari õhtuks linnaruumist maha). Aitäh kõigile, kes püsirajal punkte läbisid!

(Väike õiendus ka - pidime KP33 uude asukohta viima, kes esialgu avalikustatud kaardiga rajale läksid, need KP-d 33 algsest asukohast ei leidnud.)

Me ei tea, kui palju oli püsirajal väljatrükitud kaardiga liikujaid, kuid MOBO äpi statistika on alljärgnev:
rajal käis ajavahemikus 15. dets. 2020 - 03. jaan. 2021 MOBO äpiga 70 kasutajat, neist 65 olid unikaalsed kasutajad ning kokku tehti rajal kõigi kasutajate poolt 836 märget.

15.-31. detsember on Saue linnas võimalik läbida orienteerumise püsirada. Linnamaastikul on 15 kontrollpunkti. Soovija saab need (või osa neist) läbida endale sobivas järjekorras (valikorienteerumine).

Start on 2020 aasta puitehitise - Saue vallamaja - peasissekäigu juures (maja pargi-poolses küljes) ja sealt leiab ka QR koodi MOBO jaoks.

Kaardi, mille soovijad saavad endale ise kodus välja printida, saab alla laadida siit

Kaart: Johannes Tasa
Rada: Lauri Malsroos

Lisaks on võimalik rada läbida ka MOBO äpi vahendusel. Otsi oma telefoni rakenduste poest MOBO äpp ja lae see oma telefoni. Uuemasse telefoni lae MOBO2 äpp, vanemas telefonis töötab MOBO. MOBO äpis ava Rajad -> Saue Tammed Jõulurada.MOBO kohta vaata lisaks https://mobo.osport.ee/help 
Kuidas MOBO-ga orienteeruda - loe https://mobo.osport.ee/help 

MOBO kasutamise lühifilm: https://www.youtube.com/watch?v=4neUQ2ft-G8 

Head liikumist! Kui linnaruumist on mõni kontrollpunkt kadunud, andke sellest palun teada This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

Püsige terved ja haigena jää koju!