11. augustil toimus veteranide MM-l orienteerumisspordis Kõrvemaal teine tavaraja eeljooks. Eilse ja tänase päeva eeljooksude kokkuvõttes lõpetasid esikümnes:
Andreas Kraas (2. M35-1);
Erkki Aadli (7. M40-2);
Ülo Vainura (1. M70-5);
Tõnu Raid (7. M75-2);
Virve Orav (7. W65-2);
Hille Tasa (9. W65-2).
Kõikide Saue Tammede tulemused:
WMOC Long Qualification 1
10.08.2016 Kõrvemaa (Margus Klementsov, Jaanus Reha)
WMOC Long Qualification 2
11.08.2016 Kõrvemaa (Margus Klementsov, Jaanus Reha)
M35-1
9510m 17KP
9010m 25KP
Rank | Bib | Name | Club | Country | Result | Behind | Race 1 | Race 2 |
2. | 35046 | Andreas Kraas | Saue Tammed | EST | 02:02.44 | +1:50 | 01:04.13(2) | 00:58.31(3) |
56. | 35005 | Marko Külaots | Tammed | EST | 03:13.03 | +72:09 | 01:41.15(60) | 01:31.48(51) |
35039 | Risto Kiilberg | SK Saue Tammed | EST | DNS | DNS | DNS |
M40-1
8110m 18KP
8380m 21KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
18. 40053 Erik Aibast Tammed EST 02:09.18 +14:37 01:06.20(17) 01:02.58(16)
33. 40145 Lauri Beilmann Saue Tammed EST 02:40.46 +46:05 01:24.53(37) 01:15.53(31)
44. 40022 Kristjan-Taavi Vaiksalu Saue Tammed EST 03:11.21 +76:40 01:41.32(49) 01:29.49(43)
48. 40106 Kaimo Käärmann-Liive Saue Tammed EST 03:29.19 +94:38 01:57.12(51) 01:32.07(44)
M40-2
8240m 18KP
8340m 22KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
7. 40068 Erkki Aadli SK Saue Tammed EST 01:58.36 +10:52 00:53.41(2) 01:04.55(13)
9. 40065 Alar Abram Saue Tammed EST 02:00.17 +12:33 00:59.55(13) 01:00.22(7)
41. 40140 Tago Teetamm Saue Tammed EST 02:45.20 +57:36 01:25.42(46) 01:19.38(37)
M65-3
4980m 19KP
5200m 16KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
18. 65199 Kalle Nelk Tammed EST 01:50.58 +21:24 00:58.13(22) 00:52.45(20)
M65-4
4930m 19KP
5310m 16KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
14. 65068 Johannes Tasa SK Saue Tammed EST 01:43.01 +11:56 00:51.41(15) 00:51.20(15)
M70-1
4160m 16KP
4000m 14KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
47. 70124 Karl-Valdor Kuusk SK Saue Tammed EST 02:29.27 +73:03 01:01.31(39) 01:27.56(52)
M70-4
4160m 15KP
4270m 14KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
36. 70113 Jüri Püssim Saue Tammed EST 02:06.21 +46:30 00:56.52(32) 01:09.29(46)
M70-5
4120m 15KP
4270m 13KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
1. 70162 Ülo Vainura Saue Tammed EST 01:19.58 01:19.58 00:36.55(2) 00:43.03(3)
M75-1
3480m 14KP
3150m 13KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
75123 Vello Krohn SK Saue Tammed EST DQ 01:10.41(37) MP
M75-2
3540m 13KP
3140m 12KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
7. 75104 Tõnu Raid Saue Tammed EST 01:30.53 +16:25 00:45.58(4) 00:44.55(15)
50. 75108 Riho Kilp Saue Tammed EST 02:39.08 +84:40 01:22.23(52) 01:16.45(51)
M75-3 (Class M75-3 day 1 results are voided and long distance final startlist will be based on day 2 results)
3500m 13KP
3150m 12KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
57. 75187 Tõnu Kirss Saue Tammed EST 01:22.45 +48:06 00:00.00(1) 01:22.45(57)
M85-1
2190m 10KP
1870m 10KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
85005 Heino Heinloo SK Saue Tammed EST DQ MP 00:38.04(11)
W40-1
5180m 16KP
5340m 16KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
13. 40514 Kirti Rebane SK Saue Tammed EST 01:47.15 +23:16 00:49.20(5) 00:57.55(28)
21. 40573 Marje Venelaine SK Saue Tammed EST 01:50.57 +26:58 00:53.31(12) 00:57.26(27)
W60-3
3820m 15KP
4010m 15KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
46. 60575 Lembe Lutterus SK Saue Tammed EST 02:22.38 +71:38 01:08.55(50) 01:13.43(44)
W65-2
3570m 12KP
3620m 11KP
Rank | Bib | Name | Club | Country | Result | Behind | Race 1 | Race 2 |
7. | 65633 | Virve Orav | Tammed | EST | 01:31.18 | +11:20 | 00:44.16(6) | 00:47.02(10) |
9. | 65547 | Hille Tasa | SK Saue Tammed | EST | 01:32.17 | +12:19 | 00:45.39(8) | 00:46.38(9) |
W75-2
2370m 10KP
2840m 12KP
Rank | Bib | Name | Club | Country | Result | Behind | Race 1 | Race 2 |
13. | 75546 | Maire Raid | Saue Tammed | EST | 01:38.47 | +24:29 | 00:33.38(7) | 01:05.09(21) |
Tulemused: http://wmoc2016.ee/2016/wmoc2016/longq/total.htm
Saue Tammede võistlejate starte vet. MM-l orienteerumisspordis toetab Saue linn.