2014

24. mail Tartumaal Unikülas peetud Eesti meistrivõistlustel orienteerumise lühirajal sai naistest hõbeda Kirti Rebane (SK Saue Tammed).

Mõlemas põhiklassis oli stardiprotokollis viimaste aastate rekordarv võistlejaid - naistel 37 ja meestel koguni 46, kohal oli kogu Eesti paremik.

Medalikohal lõpetas eri võistlusklassides 10 protokolli kantud 22-st Tammest.

Kõikide Saue Tammede tulemused:

M18
4800m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus
   2. Andreas Aadli             Tammed          00:40.24

M20
5010m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus
   2. Reimo Liiv                Tammed          00:36.54
   4. Andres Saetalu            Tammed          00:40.29

M21
6470m 23KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus      
   5. Andreas Kraas             Tammed          00:38.12   
   9. Erkki Aadli               Tammed          00:39.50   
  18. Alar Abram                Tammed          00:46.21   

M60
3180m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus
   1. Johannes Tasa             Tammed          00:26.53
  11. Kalle Nelk                Tammed          00:38.46

M65
2960m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus
   7. Ülo Vainura               Tammed          00:36.27

M70
2660m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1. Tõnu Raid                 Tammed          00:31.41
   8. Jüri Püssim               Tammed          00:42.05

M80
2030m 8KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus      
   2. Heino Heinloo             Tammed          00:36.26

N14
2040m 8KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus
   2. Teele Telgma              Tammed          00:20.08

N21
5010m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus
   2. Kirti Rebane              Tammed          00:36.53
  10. Viivi-Anne Soots          Tammed          00:43.00
  31. Mirjam Allik              Tammed          01:08.21
  32. Kaisa Kase                Tammed          01:08.26

N35
3600m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1. Marje Venelaine           Tammed          00:33.30
      Edith Madalik             Tammed          Ei start

N60
2250m 8KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus
   2. Hille Tasa                Tammed          00:27.45
  14. Lembe Lutterus            Tammed          00:43.18

N70
1760m 8KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus
   1. Maire Raid                Tammed          00:25.46

Kõik tulemused:
http://okilves.ee/voist/emv/lyhirada2014/index.htm

Saue Tammede osalemist Eesti Meistrivõistlustel toetab Saue linn.