2012

2012

Uuendasin kodulehe mootorit Joomla! 1.5 -> Joomla! 2.5. Kodulehel peaks kõik toimima, kuid kujunduse taastamine (vana kodulehega sarnaseks muutmine) võtab veidi aega... Loodetavasti saab kõik peagi taas tööle ja toimima. Kaimo

13. oktoobril toimunud Bike Xdreamil olid võistlustules mitmed Tammede liikmed. Võistkonnas GU energy võistelnud Erikul ja Lauril õnnestus teha suurepärane sooritus ning lõpetada üldarvestuses esimesena. Kolmas mees tiimis oli teadagi Tiit Pekk. Tasub mainida, et seljataha jäi mitmed rattaorienteerumise maailmameistrid nii Soomest kui Venemaalt.

Suure hilinemisega ka Harju MV tulemused. Valikorienteerumine joosti 23. mail Padisel. Loodusesse oli paigutatud 29 KP-d, igaüks väärtusega 3 punkti, kontrollaeg meestel 1 h 15 min, naistel 1 h. Suundorienteerumine (tavarada) toimus 2 nädalat hiljem, 30. mail Linnamäel. Harjumaa orienteerumisklubidevahelises arvestuses võitsid taas Saue Tammed.

TAOK rogaini 2012, mis peeti 6. oktoobril Võrumaal, Lindoral, võitis duo Alar Abram, Andreas Kraas. Viivi-Anne Soots lõpetas koos Lilian Raspel'iga NN klassis teisena. Finišis tunnistas Viivi, et veidi mindi alt rajaplaneeringuga.
Oma parima tulemuse rogainil saavutasid Virve ja Anneli Orav, kogudes 90 punkti ning tasuks NN:11. PERE:7. PERE-NN:1. Finišialas suppi süües oma võistlust kokku võttes tõdeti, et hea tulemuse tagas edukas rajaplaneering.
Johannes Tasa koos Arvo Kivikas'ega kogusid 105 punkti ning see tulemus tõi klassis M55 esikoha. Andres Saetalu Siim Isupiga lõpetas klassis JJ18 84 punktiga 2. kohal. 

Tänavuse orienteerumisjooksu hooaja viimased Eesti meistrivõistlused peeti 8. septembril pikal rajal. Maastikuna kasutati Sulbi ja Osula ümbruse metsi Võrumaal. Ühisstardiga võistlus kulges põnevalt nii meeste kui naiste põhiklassis. Meeste seas läks varakult juhtima Peeter Pihl, kelle edu lähima jälitaja ees ulatus vahepeal 6,5 minutini. Raja viimasel veerandil väsis liider aga sedavõrd, et finišis jäi teda tagant maruliselt lähenenud Timmo Tammemäest lahutama vaid 24 sekundit. Kolmanda koha noppis Alar Abram. Poodiumil lõpetas ka Virve Orav (N65, I)