Uudised

2022

Täna tegime päevaku Saue Gümnaasiumi 1-4 klassidele. Osales pea 350 noort, kes tegid erinevatel radadel üle 500 osaluskorra. Võimalus oli joosta lihtsat suundorienteerumist, nöörirada ja labürinti.

Tulemused on siin - tulemused

Juhul kui punktid olid natuke vales järjekorras läbitud, siis läks tulemus "VALIK" klassi. Enamasti juhtus see labürindis.

Korraldasime Saue Gümnaasiumi 5-11 klassidele orienteerumise päevaku Saue tammikus. Osales üle 320 noore. Võimalus oli valida lühema ja pikema suundorienteerumise raja vahel ning lisaks teha ka labürintorienteerumist.

Tulemusi näeb siit: Tulemused

Vabandame, kui mõni nimi sai valesti kirja või läks valesse klassi. Need, kellel jäi suundorienteerumise rajal mõni punkt vahele või punktid olid vales järjekorras, nende tulemused on VALIK klassis. Tulemused on eraldi nii klasside kui ka radade lõikes.

Kui sind huvitaks orienteerumine ja tahaksid seda paremini osata, siis ütle seda meile (kirjuta This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)Teeme orienteerumise õpet Saue tammikus ja käime erinevatel päevakutel (teisipäevakud ja neljapäevakud). Võid tulla korraks proovima või käia kogu suve ning soovi korral jätkata ka sügisel.

Järgmisel esmaspäeval teeme päevaku 1-4. klassidele.

19.-22. mai toimuvad toimuvad Leedu suurimas talispordi-kuurordis Ignalinas rattaorienteerumise Euroopa meistrivõistlused.

Euroopa MV programm 2022:
19.05 N - lühirada (ainult noorte ja juunioride EM)
20.05 R - sprint
21.05 L - tavarada
22.05 P - teade (MN17-20 tavateade, MN21 segateade)

Meeste põhiklassis osalevad ka Tammede liikmed Lauri Malsroos (võitnud sprindis EM-kulla nii 2015. kui 2019 ja kuna 2020 ja 2021 võistlused ära jäid, siis on võistlusteni tegemist valitseva maailmameistriga sprindis) ja Erik Aibast.

20. mail sõideti sprint, kus Lauri saavutas esialgsete tulemuste kohaselt 12. koha ja Erik 47. koha. Lauri oli stardinimekirjas esimene, mis võis natukene mõjutada tema tulemust. Konkurents oli tihe ja medal jäi ainult 50 sekundi kaugusele.

Lauri kommentaar oli peale sõitu: „Esimene pool tegin palju väikeseid vigu, kokku ca 40-50 sekundit. Teise poole sõitsin hästi, ühe ca 10 sekundilise vea tegin. Natuke rabe on orienteerumine ja tagant poolt oleks olnud parem startida ka. Mõnda kohta tekivad head jäljed ette. Kokkuvõttes selline 4+.“

Eriku kommentaar: „Nagu treki sprint , 1-2 punkti nokid ja siis 30 sekundit kuni minut spurti ja nii 20 korda. Väiksed seisakud ja ristist mööda sõidud tulid sisse, maksimaalselt 1.20 oleks kiiremini saanud. Sõitsin omal tasemel ja jäin rahule."

21. mail toimunud pikal rajal oli Lauri 19. ja Erik 58. koha.

Lauri: "Täna oli kehvem päev. Füüsiliselt oli raske rada ja kannatamine algas kohe esimesest kilomeetritest. Kahjuks tulid õige pea ka vead ja lisaks veel paar kehva valikut. 5-6 minutit jäi varu kindlasti"

Erik: "Pikk rada võttis oma. Alguses kohe suur 2 min viga, sõitsin ühes ristis valele teele. Teises pooles tegin valed teevalikud . Lauri tuules püsisin 150 meetrit 🙂"

Fotosid vaata Tammed FB lehelt - https://www.facebook.com/sauetammed/ 

Tulemused: https://dbsportas.lt/en/varz/2022080/live 

Võistluste koduleht: https://emtboc2022.lt/home-2/ 

Pildi autor Erik. 

Uudised lõunanaabrite juurest.
01. mail Valmieras korraldatud Läti MV-l ratta-o (tavarada) võitis Erik Aibast klassis M40 esikoha. 


Allikas: Saue Tammede FB leht. 

Saue Tammed aitavad korraldada 14. aprillil toimuvat TON neljapäevakut. Kõik oodatud osalema!

Start avatud 16:00-19:00.

Vt. https://paevakud.ee/?post_type=events&p=18987