Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2018

Allpool Tammede tulemused 45. Kalevi Suvejooksul (toimus 30. juuni - 01. juuli Oruveskil).
Medalikohal lõpetasid:
1. koht - Peeter Pihl (M21A), Mihke Abram (M16), Alar Abram (M40), Tarvo Avaste (M45), Tõnu Raid (M75), Piia Avaste (N21B).
2. koht - Andreas Kraas (M21A), Kirti Rebane (N21A), Aksel Avaste (M08RN), Ain Relo (M80), Maire Raid (N75).
3. koht - Maris Terno (N21A).

M08NR
1300m 7KP
1399m 5KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2
   2. Aksel Avaste              Tammed          00:37.33     +9:04 00:14.19(4) 00:23.14(4)
   6. Hendrik Avaste            Tammed          00:42.16    +13:47 00:15.42(7) 00:26.34(7)

M16
5099m 20KP
5299m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2
   1. Mihkel Abram              Tammed          01:54.39  01:54.39 01:08.37(3) 00:46.02(1)

M21A
9500m 29KP
11199m 29KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2
   1. Peeter Pihl               Tammed          02:08.33  02:08.33 00:58.51(1) 01:09.42(1)
   2. Andreas Kraas             Tammed          02:14.13     +5:40 01:01.52(2) 01:12.21(2)
   4. Jürgen Einpaul            Tammed          02:29.48    +21:15 01:09.56(4) 01:19.52(3)
   5. Reimo Liiv                Tammed          02:38.11    +29:38 01:10.32(5) 01:27.39(5)

M35
8400m 24KP
9900m 26KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2
   5. Lauri Beilmann            Tammed          02:57.34    +37:09 01:26.27(4) 01:31.07(6)

M40
8400m 24KP
8300m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2
   1. Alar Abram                Tammed          01:54.32  01:54.32 01:02.24(1) 00:52.08(1)
   6. Marko Külaots             Tammed          02:21.45    +27:13 01:18.38(9) 01:03.07(5)
      Tago Teetamm              Tammed          Katk               01:11.07(7) Ei start

M45
7000m 24KP
7400m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2
   1. Tarvo Avaste              Tammed          01:46.28  01:46.28 00:56.18(1) 00:50.10(1)

M65
4900m 17KP
4900m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2
   4. Kalle Nelk                Tammed          01:53.11     +9:20 01:02.26(5) 00:50.45(1)
      Johannes Tasa             Tammed          Katk               01:12.32(8) Ei start

M70
4200m 17KP
4400m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2     
      Ülo Vainura               Tammed          Ei start           Ei start    Ei start

M75
3700m 13KP
4000m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2
   1. Tõnu Raid                 Tammed          01:40.20  01:40.20 00:51.32(2) 00:48.48(1)
   5. Jüri Püssim               Tammed          02:05.54    +25:34 01:09.36(7) 00:56.18(2)
   7. Vello Krohn               Tammed          02:09.36    +29:16 01:05.47(6) 01:03.49(8)

M80
2399m 10KP
2399m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2
   2. Ain Relo                  Tammed          01:19.30    +13:08 00:36.46(2) 00:42.44(3)

N12
2200m 9KP
1899m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2
   4. Iris Abram                Tammed          00:48.11    +16:52 00:24.52(6) 00:23.19(5)
   6. Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed          00:49.09    +17:50 00:24.20(4) 00:24.49(6)

N21A
6200m 23KP
7400m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2
   2. Kirti Rebane              Tammed          02:02.34     +3:11 00:58.26(3) 01:04.08(5)
   3. Maris Terno               Tammed          02:07.08     +7:45 01:07.05(7) 01:00.03(2)
   4. Daisi Saetalu             Tammed          02:08.09     +8:46 01:09.56(9) 00:58.13(1)

N21B
3399m 11KP
3500m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2
   1. Piia Avaste               Tammed          01:15.56  01:15.56 00:37.48(1) 00:38.08(2)
      Marge Sargma              Tammed          Katk               01:03.51(7) Ei start
      Annabel Teetamm           Tammed          Ei start           Ei start    Ei start

N40
4200m 17KP
4400m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2
      Anu Poopuu                Tammed          Ei start           Ei start    Ei start

N60
3399m 14KP
3500m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2
  10. Lembe Lutterus            Tammed          02:04.21    +43:29 00:57.11(8) 01:07.10(11
  12. Krista Terno              Tammed          02:11.16    +50:24 01:02.46(11 01:08.30(12

N65
3000m 13KP
3100m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2
      Hille Tasa                Tammed          Katk               00:46.49(2) Ei start

N75
2399m 10KP
2399m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2
   2. Maire Raid                Tammed          01:19.24     +1:35 00:38.57(1) 00:40.27(2)

Tammede starte toetas Saue vald.