Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2018

29.06.18 Noorte EM-i sprindis Teele Telgma 20. kohal.

Bulgaaria põhjaosas, Veliko Tarnovo linnas algasid täna Euroopa noorte meistrivõistlused orienteerumises. Eesti koondis on seekord kohal 14 noorega. Esimeseks võistlusdistantsiks oli sprint muistses Tsarevetsi kindluses. Rada oli füüsiliselt raske ja nõudis sportlastelt täpset kaardilugemist.

Eestlaste parima tulemuse tegi N18 klassis võistlev Teele Telgma, kes jooksis välja 20.koha.

Teele kommentaar tänase võistluspäeva kohta: “Enne jooksu olin teadlik oma tagasihoidlikust jooksuvormist, mis oli tingitud mitme kuu pikkusest vigastusest. Seepärast suhtusin võistlusesse küllaltki realistlikult ning võtsin eesmärgiks teha võimalikult enesekindla ja määrustepäraselt läbitud jooksu. Tänu vigastusele oli mul palju aega tegeleda oma mentaalse poole ja antud maastiku õppimisega, tänu millele olin võistlusteks vaimselt valmis. Viisin oma plaani ellu küll 15-20sekundilise veaga, kuid olen ikkagi super õnnelik, et suutsin end konarlikule hooaja algusele vaatamata maksimaalselt realiseerida.”

Sprindi tulemused leitavad: http://eyoc2018.eu/sprint/

30. juunil võtsid noorsportlased üksteisega mõõtu tavarajal.  Neidude N18 klassis jäi eestlaste parimaks Teele Telgma 46. koht.

Noorte EM-i programmi lõpetas 2. juulil joostud teatejooks. Võistlus toimus Lyaskovetsi kloostri ümbruses, mis hõlmas endast rohkelt nii piki mäenõlva kui ka platool orienteerumist. Vaatamata mõningatele väga headele sooritustele vahetusesiseselt, puudus tiimides ühtsus, mis tingis ühel või teisel hetkel tulemuste rivis tahapoole kukkumise. W18 klassi võistkond (Teele Telgma, Lorely Kõrvel, Siiri Talts) lõpetas 20.kohal.

Allikas: orienteerumine.ee