Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2016

Aitäh kõigile, kes lumise ilmaga orienteeruma tulid!
Tulemused  Etapiajad

Kaardid (.pdf):
Jooks (lühike)
Jooks (pikk)
Ratas
Kontrollpunktide sõnaline legend

Mõned fotod (autor: Merle Aadli)

---

Sarja "Sauelane liikuma" toimub orienteerumise etapp 12. novembril, korraldajaks Saue Huvikeskus koostöös orienteerumisklubiga Saue Tammed. 

Startida saab vahemikus 12:00-12:30 Saue straadionil, registreerumine kohapeal alates 11:00. Valida saab kahe liikumisviisi vahel - jalgsi ja rattaga. Mõlemale liikumisviisile oleme planeerinud kaks rada - ühe lihtsa ning teise veidi pikema. 

Kes rattaga tuleb, siis starti lubatakse vaid kiivriga rattureid. NB! Kuna ratturid liiklevad avatud liiklusega tänavatel, siis ratturitel tuleb olla väga tähelepanelik!

Tule ja osale kogu perega – isadele ja vanaisadele, kes läbivad raja lapse või lapselapsega, eriauhind. Igale osalejale maius ja soe jook.

Lisainfo: Terje Toomingas, Saue huvikeskuse sporditegevuse juht, telefon 53435855.

Võistlus on osaliselt rahastatud „Rahvastiku tervise arengukava 2009-2020“ vahenditest.

Lisa kalendrisse (ics file)

Kuulutus