Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2016

WMOC algas sprindi eeljooksudega 7. augustil Kadriorus. Mitmed Tammed jooksevad homme A-finaalis, eeljooksus saavutas parima tulemuse Andreas Kraas, kes oma eeljooksus M35 klassis lõpetas teisena. 

Sprindi A-finaalis (joostakse Tallinna vanalinnas) stardib homme (8. augustil) 11 Saue Tammede võistlejat:
Andreas Kraas
Lauri Beilmann
Alar Abram
Erkki Aadli
Erik Aibast
Johannes Tasa
Ülo Vainura
Marje Venelaine
Kirti Rebane
Hille Tasa
Maire Raid

Eeljooksude protokollist leiame Tammede alljärgnevad tulemused:

WMOC Sprint Qualification
7.08.2016 Kadriorg (Course setter: Raido Mitt)

M35-1
3490m 25KP Climb 43m
35039 Risto Kiilberg SK Saue Tammed EST DNS

M35-2
3460m 25KP Climb 43m
Rank Bib Name Club Country Result Behind
2. 35046 Andreas Kraas Saue Tammed EST 00:14.22 +0:10

M40-1
3330m 19KP Climb 40m
Rank Bib Name Club Country Result Behind
4. 40068 Erkki Aadli SK Saue Tammed EST 00:14.40 +0:54
8. 40053 Erik Aibast Tammed EST 00:15.38 +1:52

M40-2
3380m 19KP Climb 40m
Rank Bib Name Club Country Result Behind
4. 40065 Alar Abram Saue Tammed EST 00:15.21 +0:53
24. 40145 Lauri Beilmann Saue Tammed EST 00:17.33 +3:05
38. 40022 Kristjan-Taavi Vaiksalu Saue Tammed EST 00:18.42 +4:14
42. 40106 Kaimo Käärmann-Liive Saue Tammed EST 00:19.24 +4:56

M65-3
2260m 15KP Climb 22m
Rank Bib Name Club Country Result Behind
30. 65199 Kalle Nelk Tammed EST 00:14.22 +2:50

M65-4
2200m 15KP Climb 25m
Rank Bib Name Club Country Result Behind
15. 65068 Johannes Tasa SK Saue Tammed EST 00:13.19 +2:23


M70-1
2050m 15KP Climb 22m
Rank Bib Name Club Country Result Behind
13. 70162 Ülo Vainura Saue Tammed EST 00:14.00 +2:47

M70-4
2100m 15KP Climb 26m
Rank Bib Name Club Country Result Behind
39. 70113 Jüri Püssim Saue Tammed EST 00:18.11 +6:15

M70-5
2060m 15KP Climb 27m
Rank Bib Name Club Country Result Behind
56. 70124 Karl-Valdor Kuusk SK Saue Tammed EST 00:24.36 +12:16

M75-1
1920m 13KP Climb 30m
Rank Bib Name Club Country Result Behind
29. 75123 Vello Krohn SK Saue Tammed EST 00:18.01 +7:04

M75-3
1970m 13KP Climb 22m
Rank Bib Name Club Country Result Behind
48. 75108 Riho Kilp Saue Tammed EST 00:22.25 +10:05

M85-1
1450m 9KP Climb 11m
Rank Bib Name Club Country Result Behind
85005 Heino Heinloo SK Saue Tammed EST MP

W40-1
2940m 18KP Climb 35m
Rank Bib Name Club Country Result Behind
6. 40514 Kirti Rebane SK Saue Tammed EST 00:15.37 +0:50
12. 40573 Marje Venelaine SK Saue Tammed EST 00:16.32 +1:45

W60-1
2050m 15KP Climb 22m
Rank Bib Name Club Country Result Behind
35. 60575 Lembe Lutterus SK Saue Tammed EST 00:16.37 +5:11

W65-1
1920m 13KP Climb 30m
Rank Bib Name Club Country Result Behind
12. 65547 Hille Tasa SK Saue Tammed EST 00:14.32 +1:53

W75-2
1760m 12KP Climb 19m
Rank Bib Name Club Country Result Behind
12. 75546 Maire Raid Saue Tammed EST 00:17.18 +4:53

Tulemused: http://wmoc2016.ee/2016/wmoc2016/sprintq/ 

Saue Tammede osalemist veteranide MM-l toetab Saue linn.