Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2015

3. okt. Nõval toimunud TAOK rogaini võitsid väga veenvalt Erkki Aadli ja Alar Abram (võistkond Saue Tammed, MM:1. MM40:1.). Kui 8h rogaini rada planeeritakse ideaalis selliselt, et kõik KP-d suudab 8 tunniga läbida vaid võitjavõistkond, siis Erkkil ja Alaril kulus kõikide KP-de läbimiseks (140 punkti kogumiseks) mitte kaheksa tundi vaid 6:38:18.

Lauri Malsroos ja Susan Pihelgas lõpetasid segapaaride hulgas teisel kohal (võistkond Tammed Sega, MN: 2.), võtmata jäi vaid üks 3 punkti väärt olnud KP (kokku 137 punkti).

Tammesid oli võistlemas rohkemgi, kuid vaid Tammedest koosnes lisaks mainitud võistkondadele veel vaid üks võistkond - 2 oravat (Anneli Orav ja Virve Orav), kes kogusid 94 punkti ja lõpetasid NN:16. PERE:10.

Tulemused: http://rogain.ee/2015/preliminary/web/results.htm