Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2015

12. juunil toimusid Portugalis rattaorienteerumise EM pika raja sõidud. Lauri Malsroosi tulemuse rikkus raskestiloetav kaart.

Väga heas vormis olev Lauri Malsroos oleks võinud saada 5. või 6. koha, kuid tema tulemus läks sõna otseses mõttes aia taha – maastikul olevaid ületamatuid hirveaedikuid ning neist läbipääse oli kaardilt raske märgata ning Malsroos sõitis tupikusse, mis tõi kaasa mitmeminutilise ajakao. Nii pidi ta 39,1 km pikkusel rajal leppima 11. kohaga, kaotades võitjaks tulnud Anton Foliforovile Venemaalt 11 minuti ja 1 sekundiga. Hõbe Jussi Laurilale Soome (+1:29) ja pronks Babtiste Fuchsile Prantsusmaale (+2:30).

Tulemused
http://mtbo15.fpo.pt/index.php/en/day-4-long

Lauri starte EM-l toetab Saue linn.

Laupäeval võisteldakse 3-liikmeliste võistkondadega teatesõitudes.
Eesti meeskond stardib koosseisus Margus Hallik, Riivo Roose, Lauri Malsroos. Hallik ja Malsroos on koos EM-il mitte osaleva Tõnis Ermiga ka valitsevad maailmameistrid.

Allikas: EOL