Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2013

Laupäeval, 31. augustil, pandi Valgehobusemäel punkt rattaorienteerumise MM-ile tavarajavõistlusega. Eestlastest saavutas taas parima tulemuse Tõnis Erm, kes pälvis meeste klassis kuuenda koha. Lauri Malsroos lõpetas samuti väga kõrge üheksanda kohaga.

Maailmameistriks meesteklassis tuli aga vanuse poolest veel juunior Krystof Bogar Tšehhist ajaga. Bogar esines tänavusel MM-il väga edukalt. Sprindidistantsil oli ta Ermi ja Malsroosi järel kolmas, reedese teatevõistluse Tšehhi mehed võitsid ning võidu kindlustas just ankrumees Bogar, tehes väga kiire ning veatu sõidu.

Tavarajal oli võistlemas ka Erik, kes rahulikult alustades ja oma kohta parandades võttis aga vale punkti (protokollis märge MP).

Lauri osalemist MM-l toetas Saue linn.

Tulemused: http://www.orienteerumine.ee/mtbo2013/long/results_long.htm

Allikas: orienteerumine.ee, Sixten Sild