Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2012

13. oktoobril toimunud Bike Xdreamil olid võistlustules mitmed Tammede liikmed. Võistkonnas GU energy võistelnud Erikul ja Lauril õnnestus teha suurepärane sooritus ning lõpetada üldarvestuses esimesena. Kolmas mees tiimis oli teadagi Tiit Pekk. Tasub mainida, et seljataha jäi mitmed rattaorienteerumise maailmameistrid nii Soomest kui Venemaalt.

Lisaks olid tammedest veel esindatud Jano Järvelaid (Rumm ja Koola), Viivi-Anne Soots (Soosambla Suusaklubi), Mikk Kalamees (Team TT), Susan Pihelgas (Jäälilled), Marge Sargma (Pohlad) ja Karin Koppel (Cable Chicks).

Suvise Xdreami sarja kokkuvõttes õnnestus Team Nike/Gu Energy´l samuti poodiumi kõrgeimale astmele tõusta, lisaks eelpool mainituile osales 2-l etapil ka Riivo Roose.

Video : http://www.youtube.com/watch?v=Vk8SADKUzUk&feature=player_embedded
Tulemused : http://www.xdream.ee/tul/12_bx_kolgakula/web/results.htm

Foto Bike Xdream'i võitjatest (vasakult: Lauri, Erik, Tiit), autor Maret Hallikmaa.

foto