Uudised

2020

Tulemused
Etapiajad

Millal: 10. oktoober 2020 algusega kell 12:00
Kus: Saue uue vallamaja juures, keskuse pargis

Tule orienteeruma!

Valida on lühem ja pikem rada, seda nii jooksjatele kui ratturitele. Rajad kulgevad enamast majade vahel linnamaastikul.

Start uue vallamaja juurest, keskuse pargis.

Ratturitele kiiver kohustuslik!


Registreerimine algab kohapeal kell 11:00
. Osalejatele loosiauhinnad!

Radade pikkused:
Pikk jooks 6,8 km (14 KP-d)
Lühike jooks 3,7 km (8 KP-d)
Pikk ratas 8,4 km (14 KP-d)
Lühike ratas 4,2 km (8 KP-d)

kuulutus

Harjumaa 2020. a meistrivõistlused
- valikorienteerumises (02. septembril 2020 Kodasool, rajameister – Margus Klementsov) ja
- orienteerumise tavarajal (09. septembril Vääna-Jõesuus, rajameister – Jaanus Reha)
tõid taas Tammedele klubide arvestuses maakondliku esikoha. 

Kõige olulisem tabel:

Harjumaa 2020 spordiklubidevaheline arvestus valik ja suundorienteerumises
    valik suund KOKKU
1 Spordiklubi Saue Tammed 242 282 524
2 Orienteerumisklubi Põrgupõhja 262 229 491
3 Harju Orienteerumisklubi 140 105 245
4 Spordiklubi RT 101 55 156
5 Rae Rahvaspordi orienteerumisklubi 25 52 77
6 Spordiklubi Porter Racing 22 20 42
7 TARVO 25   25
8 TA Raasiku valla OK 17   17

Tammede tulemused:

Harju MV valik 
02.09.2020
Kodasoo
Kontrollaeg: meestel 75 minutit, naistel 60 minutit

Tüdrukud, naised ja naisveteranid - kontrollaeg 1 tund

N 21          aeg  punktid   trahv   tulemus
1  Terno Maris  SK Saue Tammed   1:01:41      78    -2     76
N 45            
6  Sargma Marge  SK Saue Tammed  1:01:24     36    -2     34
N 55            
2  Lutterus Lembe   SK Saue Tammed  0:45:03     27     0     27
N 65            
1  Hille Tasa  SK Saue Tammed  0:56:16     45     0     45
2  Raid Maire  SK Saue Tammed  0:56:59     30     0     30


Poisid, mehed ja meesveteranid - kontrollaeg 1 tund ja 15 min

M 14          aeg    punktid   trahv    tulemus 
 5  Lillelaid Lukas   SK Saue Tammed   0:34:49      12      0      12
M 35            
 2  Lillelaid Tõnu  SK Saue Tammed   1:06:34     84      0       84 
 4  Külaots Marko  SK Saue Tammed  1:13:37     81      0      81
 5  Salong Peeter  SK Saue Tammed  1:14:21     81      0      81
 M 45            
 1  Abram Alar  SK Saue Tammed  1:11:53     96      0      96
 M 65            
 2  Tasa Johannes   SK Saue Tammed  1:15:34     60     -1      59
 M 70            
 1  Nelk Kalle  SK Saue Tammed  1:18:47     66     -4      62
 2   Püssim Jüri  SK Saue Tammed  1:12:48     42      0      42
 3  Raid Tõnu  SK Saue Tammed  0:46:19     30      0      30

Allikas: http://www.harjusport.ee/kalender/132

Harju MV tava

09.09.20
Vääna-Jõesuu


M21
Rada 1: 26 KP 7.70 km
# NR Nimi Klubi Tulemus
3. 12590 Reimo Liiv Tammed 00:54:40 +08:15

M35
Rada 1: 26 KP 7.70 km 
# NR Nimi Klubi Tulemus
3. 12901 Marko Külaots Tammed 01:05:45 +14:02

M70
Rada (2): 15 KP 4.10 km
# NR Nimi Klubi Tulemus
2. 1971 Kalle Nelk Tammed 00:46:32 +01:53
3. 182 Tõnu Raid Tammed 00:57:56 +13:17
4. 4878 Jüri Püssim Tammed 01:07:51 +23:12

M65
Rada (2): 15 KP 4.10 km
# NR Nimi Klubi Tulemus
4. 281 Johannes Tasa Tammed 00:43:38 +04:51

N55
Rada (2): 15 KP 4.10 km
# NR Nimi Klubi Tulemus
1. 280 Hille Tasa Tammed 00:53:58

N35
Rada (3): 19 KP 5.40 km
# NR Nimi Klubi Tulemus
1. 1161 Piia Avaste Tammed 00:50:33
2. 18818 Anu Poopuu Tammed 00:55:00 +04:27

N21
Rada (4): 23 KP 6.00 km
# NR Nimi Klubi Tulemus
1. 3316 Maris Terno Tammed 00:45:30

M45
Rada (4): 23 KP 6.00 km 
# NR Nimi Klubi Tulemus
3. 2491 Gert Müürsepp Tammed 00:48:29 +01:59

M14
Rada (5): 12 KP 3.30 km
# NR Nimi Klubi Tulemus
26461 Lukas Lillelaid Tammed DQ

N65
Rada (5): 12 KP 3.30 km
# NR Nimi Klubi Tulemus
1. 4212 Lembe Lutterus Tammed 00:58:16
2. 181 Maire Raid Tammed 01:11:08 +12:52

N45
Rada (6): 18 KP 4.60 km
# NR Nimi Klubi Tulemus
7. 13775 Marge Sargma Tammed 01:05:55 +16:44

 Allikas: http://www.harjusport.ee/kalender/133

12. augusti õhtul Sakus toimunud Tallinna MV orienteerumisjooksu sprinditeates (Tallinn Open etapp) oli Tammedele võidukas MN21 klassis, kus võideti 4 min. ja 30 sek. eduga esikoht. Kokku startis kolm Tammede võistkonda. 

Tammede tulemused:

MN21
1. 2800 m 14 KP ;
2. 3300 m 18 KP ;
3. 3300 m 18 KP ;
4. 2800 m 14 KP ;

Koh Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
1. Tammed Tammed EST 00:53.06 00:53.06
1 Maris Terno 00:12.45 [ 1]
2 Lauri Malsroos 00:13.43 [ 3] 00:26.28 ( 1)
3 Reimo Liiv 00:14.33 [ 2] 00:41.02 ( 1)
4 Teele Telgma 00:12.04 [ 1] 00:53.06 ( 1)

Tallinna MV sprinditeade Sakus 12. august
(foto: Lauri B)

MN40
1. 2400 m 12 KP ;
2. 3300 m 18 KP ;
3. 3300 m 18 KP ;
4. 2400 m 12 KP ;

Koh Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
5. Tammed II Tammed EST 01:08.06 +11:21
1 Anneli Orav 00:15.03 [ 7]
2 Lauri Beilmann 00:16.19 [ 5] 00:31.22 ( 5)
3 Kaimo Käärmann-Liive 00:18.22 [ 7] 00:49.45 ( 5)
4 Marge Sargma 00:18.20 [ 9] 01:08.06 ( 5)

Tammed I Tammed EST Tühist
1 Marlen-Veronika Valgma 00:14.53 [ 5]
2 Erik Aibast 00:15.42 [ 4] 00:30.36 ( 4)
3 Alar Abram Vale KP Tühist
4 Anu Poopuu 00:14.27 [ 3] Tühist

Tulemused: https://www.skmercury.ee/sprinditeade20/tulemused/day_1.htm