Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

Uudised

23. augustil Jõgevamaal Palal peetud Eesti MV orienteerumise tavarajal tulid võitjateks põhiklassides Evely Kaasiku (1.17.40; JOKA) ja Timo Sild (1.29.04; Kaitsejõudude SK). Meeste põhiklassis sai hõbeda Lauri Sild (1.33.28) ning pronksi Olle Kärner (1.38.10), mõlemad esindavad Kaitsejõudude SK-d. Naiste esikolmikusse kuulusid veel Sigrid Ruul (1.26.39, JOKA) ja Eleri Hirv (1.28.57, OK Võru). Veel poolel rajal medalikonkurentsis olnud Kirti Rebane oli sunnitud katkestama, kui tihedas võsas tuli silmast välja kontaktlääts.

Tammedest lõpetasid esikolmikus Maire Raid (III, N70), Andres Saetalu (II, M20), Ain Relo (III, M 75), Heino Heinloo (II, M80), Teele Telgma (I, N14), Piia Avaste (II, N35), Edith Madalik (III, N35), Virve Orav (II, N65).

Tammede tulemused:
M20
9470m 22KP
Jrk Nimi                        Klubi                   EOL   Tulemus   Kaotus
 2. Andres Saetalu              Tammed                  17048 01:21.24     +5:35  
 6. Reimo Liiv                  Tammed                  12590 01:33.15    +17:26

M21E
13710m 32KP
Jrk Nimi                        Klubi                   EOL   Tulemus   Kaotus
 6. Erkki Aadli                 Tammed                   1122 01:45.45    +16:41
 7. Andreas Kraas               Tammed                   2510 01:50.52    +21:48
 9. Alar Abram                  Tammed                    556 01:57.11    +28:07

M40
7900m 23KP
Jrk Nimi                        Klubi                   EOL   Tulemus   Kaotus
21. Kristjan-Taavi Vaiksalu     Tammed                   4784 01:36.27    +28:27

M60
6340m 16KP
Jrk Nimi                        Klubi                   EOL   Tulemus   Kaotus
10. Kalle Nelk                  Tammed                   1971 01:19.27    +11:13

M65
5570m 17KP
Jrk Nimi                        Klubi                   EOL   Tulemus   Kaotus
 6. Ülo Vainura                 Tammed                    188 01:10.07     +9:17

M70
4740m 14KP
Jrk Nimi                        Klubi                   EOL   Tulemus   Kaotus
13. Jüri Püssim                 Tammed                   4878 01:25.14    +22:55
16. Tõnu Raid                   Tammed                    182 01:28.27    +26:08
18. Riho Kilp                   Tammed                    189 01:33.47    +31:28

M75
4450m 13KP
Jrk Nimi                        Klubi                   EOL   Tulemus   Kaotus
 3. Ain Relo                    Tammed                   2253 01:21.39    +14:48

M80
3870m 10KP
Jrk Nimi                        Klubi                   EOL   Tulemus   Kaotus
 2. Heino Heinloo               Tammed                    165 02:05.12    +40:28

N14
3860m 9KP
Jrk Nimi                        Klubi                   EOL   Tulemus   Kaotus
 1. Teele Telgma                Tammed                   6307 00:37.45  00:37.45

N21E
9290m 23KP
Jrk Nimi                        Klubi                   EOL   Tulemus   Kaotus
 8. Marje Venelaine             Tammed                   2244 01:39.08    +21:28      
    Kirti Rebane                Tammed                    575 Puuduv KP

N35
6340m 16KP
Jrk Nimi                        Klubi                   EOL   Tulemus   Kaotus      
 2. Piia Avaste                 Tammed                   1161 01:15.11    +11:29  
 3. Edith Madalik               Tammed                   2484 01:16.18    +12:36

N60
4450m 13KP
Jrk Nimi                        Klubi                   EOL   Tulemus   Kaotus
 6. Hille Tasa                  Tammed                    280 01:04.47     +4:25  
15. Lembe Lutterus              Tammed                   4212 01:28.29    +28:07

N65
3870m 10KP
Jrk Nimi                        Klubi                   EOL   Tulemus   Kaotus
 2. Virve Orav                  Tammed                    304 01:01.53     +6:56

N70
3870m 10KP
Jrk Nimi                        Klubi                   EOL   Tulemus   Kaotus
 3. Maire Raid                  Tammed                    181 01:07.52     +4:20

Saue Tammede osalemist EMV-l toetab Saue linn.

Sissejuhatuse allikas: orienteerumine.ee
Tulemused: http://www.kape.ee/pages/2014/emvtavateade/tavatulemused.php