Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Blogi

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

Uudised

LOGO


SPORDIKLUBI SAUE TAMMED KODULEHT

Tänavuse aasta Eesti meistrid rattaorienteerumises selgusid eelmise aasta maailmameistrivõistluste maastikel ja kaartidel Rakveres ning Jänedal-Nelijärvel.

Lühiraja võistlus (16. august) Rakvere Vallimäel ja linnaäärsetel maastikel nõudis võistlejailt kiiret kaardilugemist ja orienteerumissooritust koos hoogsa rattasõiduga. Meeste põhiklassis 11,2 km ja 27 KP-ga suutsid mulluse MMi medalimehed end taas poodiumile sõita. Võitis Tõnis Erm TAOK ajaga 41.29, järgnesid Lauri Malsroos SK Saue Tammed 42.30 ja Margus Hallik OK L-US 46.53. 

Tavaraja võistlus Jäneda-Nelijärve maastikel (17. aug.)  pakkus ohtralt erinevaid teevalikuid ning ka head sõiduvormi. Meeste 29,4 km ja 22 KP-ga rajal saavutas vaatamata rattakummi vahetamisele napi võidu Lauri Malsroos SK Saue Tammed aeg 1:59.54. Teise koha saavutas Taaniel Tooming OK Põlva Kobras 2:00.10 ja kolmas oli Margus Hallik OK L-US 2:02.32.

Kõikide startis olnud Saue Tammede tulemused:

EMV RO 2014, lühirada 16.08.2014
M21
11199m 27KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg    
   2. Lauri Malsroos            Tammed          EST 00:42.30     +1:01
   4. Erik Aibast               Tammed          EST 00:47.15     +5:46
  13. Alar Abram                Tammed          EST 00:54.52    +13:23
  14. Peeter Pihl               Tammed          EST 00:56.18    +14:49
  15. Andreas Kraas             Tammed          EST 00:56.54    +15:25

M60
8800m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg
   5. Kalle Nelk                Tammed          EST 01:15.11    +12:32

N21
10500m 23KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg    
   4. Marje Venelaine           Tammed          EST 01:03.40    +13:47
   8. Susan Pihelgas            Tammed          EST 01:18.51    +28:58

EMV RO 2014, Tavarada 17.08.2014
M21
29399m 23KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg    
   1. Lauri Malsroos            Tammed          EST 01:59.54  01:59.54
  11. Peeter Pihl               Tammed          EST 02:16.47    +16:53

M60
16300m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg    
   3. Kalle Nelk                Tammed          EST 01:45.13     +3:35

N21
21399m 22KP
Koht Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Viitaeg    
   5. Marje Venelaine           Tammed          EST 02:20.10    +25:19
   6. Susan Pihelgas            Tammed          EST 02:35.58    +41:07

Vaata ka http://tammed.ee/index.php/the-news/2014/312-lauri-ja-kalle-ro-emv-l-poodiumil

Allikas: orienteerumine.ee

Saue Tammede osalemist EMV-l toetab Saue linn.

Tulemused:
Lühirada - http://raok.ee/tulemused/2014/EMVRO/Rakvere/results.htm
Tavarada - http://raok.ee/tulemused/2014/EMVRO/Janeda/EMV_RO_TR_20140817_Janeda.htm