Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2018

2018

Start 13. oktoobril kell 12:00 Saue linna jaanitule platsilt.

Kavas on jooksu- ja rattaorienteerumine. 
Orienteerumisjooksu radasid on kaks - pikk ja lühike. Ratturitele on rattaorienteerumisrada. Ratturitele on kiiver kohustuslik!

Autasustatakse iga raja kolme kiiremat naist ja meest.Lisaks loosiauhinnad!

Korraldajaks Saue Spordikeskus koostöös Spordiklubiga Saue Tammed. Olete oodatud!

Kuulutus

Saue Tammed avaldab kaastunnet Laurile vanaisa lahkumise puhul.

Veel hiljuti tõdesime klubi poolt, et on uskumatu, kui kõbus ja sportlik on Heino (27.07.1931 - 25.07.2018).

Lisaks spordiga tegelemise tervislikule poolele oli Heinsil säilinud ürgne tahtmine parim olla. Suur eeskuju ja etalon oli ta meile kõigile ja seda enam oleme kurvad tema kaotuse puhul. 

Pilt

Kuramaa väikelinna Kandava lähistel peeti 09.-10. juunil tänavused Balti meistrivõistlused rattaorienteerumises.

Meistrid selgitati kahe distantsi, sprindi ja lühiraja summas. Eesti lippu hoidsid taas kõrgel meie meeste esinumbrid Lauri Malsroos ja Tõnis Erm, kes teenisid vastavalt hõbe- ja pronksmedali.

21. aprillil andis Eesti Orienteerumisliit üle ajaloo esimese teenetemärgi.

Tunnustuse saajaks on kõik meie seast lahkunud orienteerumisspordi edendajad. Enne 59. jüriöö jooksu anti auväärne ese üle Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumile, kus see saab hoitud ja õigetel hetkedel kõigile vaatamiseks välja pandud.

Kolme järgmise teenetemärgi omanikeks said Arne Kivistik, Heino Mardiste ja Tõnu Raid. Eesti orienteerumine elab!

Palju õnne, Tõnu!

Allikas: EOL-i FB leht

29.06.18 Noorte EM-i sprindis Teele Telgma 20. kohal.

Bulgaaria põhjaosas, Veliko Tarnovo linnas algasid täna Euroopa noorte meistrivõistlused orienteerumises. Eesti koondis on seekord kohal 14 noorega. Esimeseks võistlusdistantsiks oli sprint muistses Tsarevetsi kindluses. Rada oli füüsiliselt raske ja nõudis sportlastelt täpset kaardilugemist.

Eestlaste parima tulemuse tegi N18 klassis võistlev Teele Telgma, kes jooksis välja 20.koha.

Teele kommentaar tänase võistluspäeva kohta: “Enne jooksu olin teadlik oma tagasihoidlikust jooksuvormist, mis oli tingitud mitme kuu pikkusest vigastusest. Seepärast suhtusin võistlusesse küllaltki realistlikult ning võtsin eesmärgiks teha võimalikult enesekindla ja määrustepäraselt läbitud jooksu. Tänu vigastusele oli mul palju aega tegeleda oma mentaalse poole ja antud maastiku õppimisega, tänu millele olin võistlusteks vaimselt valmis. Viisin oma plaani ellu küll 15-20sekundilise veaga, kuid olen ikkagi super õnnelik, et suutsin end konarlikule hooaja algusele vaatamata maksimaalselt realiseerida.”

Sprindi tulemused leitavad: http://eyoc2018.eu/sprint/

30. juunil võtavad noorsportlased üksteisega mõõtu tavarajal. Startide algus 10:00.

Allikas: orienteerumine.ee