Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Blogi

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2016

Saue Tammed on Harjumaa parim orienterumisklubi aastal 2016.

Kuigi see uudis on juba veidi vana (Harjumaa MV valik- ja suundorienteerumises toimusid maikuus, selle tulemusena selgusid parimad o-klubid Harjumaal), on see siiski piisavalt oluline uudis, et mõned kuud hiljem tulemused ka meie kodulehel avaldada.

Harjumaa 2016.a valik- ja suundorienteerumise meistrivõistlused toimusid vastavalt 18. mail Ihasalus (KUusalu vald) ning 25. mail Laulasmaal (Keila vald).

Harjumaa spordiklubidevahelises võistkondlikus arvestuses saavutasid Saue Tammed esikoha.

Saue Tammede parimad tulemused nendelt võistlustelt: valikorienteerumises saavutasid oma vanuseklassis Harjumaa MV-l esikoha:
Lauri Malsroos (M21);
Johannes Tasa (M65);
Kirti Rebane (N21);
Piia Avaste (N35);
Virve Orav (N45);
Hille Tasa
(N55);

suundorienteerumises lõpetasid oma vanuseklassis esimesena:

Lauri Malsroos (M21);
Erkki Aadli (M40);
Johannes Tasa (M55);
Ülo Vainura (M65);
Teele Telgma (N18);
Piia Avaste (N35);
Viivi-Anne Soots (N45);
Hille Tasa (N55).

Kõikide Tammede tulemused:

Harjumaa 2016. a meistrivõistlused valikorienteerumises
kolmapäev, 18. mai, 2016 

Poisid, mehed ja meesveteranid - kontrollaeg 1 tund ja 15 min

HMV Nimi Aeg Punktid Trahv Tulemus Võistk. punktid
   mehed  M 21          
1  Malsroos Lauri  1:02:52  87    87  30
2  Einpaul Jürgen  1:07:19  87    87  
   mehed - veteranid  M 55           
4  Märtmaa Jüri  1:15:00  63    63  25
7  Sepp Leo  0:56:33  45    45  
   mehed - veteranid M 65          
1  Tasa Johannes  1:09:09  72    72  30
2   Püssim Jüri  1:14:48  54    54  
3  Heinloo Heino  1:11:38  27    27  

Tüdrukud, naised ja naisveteranid - kontrollaeg 1 tund

HMV Nimi Aeg Punktid Trahv Tulemus Võistk. punktid
   naised N 21          
1  Rebane Kirti  0:54:30  63    63  30
2  Terno Maris  0:57:39  63    63  
4  Pihelgas Susan  0:57:31  30    30  
   naised - veteranid  N 35          
1  Avaste Piia  0:51:10  57    57  30
2  Sargma Marge  0:58:35  42    42  
3  Orav Anneli  0:52:04  30    30  
   naised - veteranid  N 45          
1  Orav Virve  00:59:17  48    48  30
3  Terno Krista  01:07:41  36  -8  28  
   naised - veteranid  N 55          
1  Tasa Hille  00:58:42  48    48  30
3  Lutterus Lembe  00:54:40  39    39  
4  Miilmets Ülvi  1:08:11  36  -9  27  

Harjumaa 2016. a meistrivõistlused suundorienteerumises
Laulasmaa orienteerumiskaart 1:10000; h=2,5 m
Rajameister: Jaanus Reha

 HMV  Nimi  Aeg  Kaotus  Võistk. punktid
  Mehed M21 - 20 KP 8.30 km      
1  Malsroos Lauri  00:41:29    30
2  Einpaul Jürgen  00:45:07  +03:38   
6  Aadli Andreas  01:07:19  +25:50  
   Mehed - veteranid M 35 - 20 KP 8.30 km       
1  Aadli Erkki  00:44:11    30
   Mehed - veteranid M 45 - 15 KP 5.90 km        
3  Avaste Tarvo  00:37:10  +02:57  30
   Mehed - veteranid M 55 14 KP 5,60 km      
1  Tasa Johannes  00:39:55  +00:41  30
7  Märtmaa Jüri   00:49:48   +10:34  
   Mehed - veteranid M 65 11 KP 4.90 km      
1  Vainura Ülo  00:38:48    30
2  Nelk Kalle  00:48:19  +09:31  
3  Püssim Jüri   00:51:04  +12:16  
6  Kilp Riho   01:21:08  +42:20  
7  Heinloo Heino   01:22:09  +43:21   
   Neiud N 18 11 KP 4,90 km       
1  Telgma Teele  00:34:10    30
   Naised N 21 15 KP 5,90 km      
1  Terno Maris  00:42:44    30
   Naised - veteranid N 3514 KP 5,60 km      
1  Avaste Piia  00:55:31  +10:14  30
   Naised - veteranid N 45 11 KP 4.90 km       
1  Soots Viivi-Anne  00:31:55    30
6  Terno Krista  00:54:44  +22:49  
7  Kuningas Ingrid  00:58:32  +26:37  
   Naised - veteranid N 55 9 KP 3.20 km      
1  Tasa Hille  00:26:20    30
4  Miilmets Ülvi  00:35:04  +08:44  
6  Lutterus Lembe  00:38:37  +12:17  
7  Vene Tiiu   00:40:18  +13:58  

Klubidevaheline arvestus:

Harjumaa 2016.a valik- ja suundorienteerumise meistrivõistlused, Harjumaa spordiklubidevaheline võistkondlik arvestus.

  Klubi Valik Suund Kokku
1  Spordiklubi Saue Tammed  175  270  445
2  Orienteerumisklubi Põrgupõhja  30  102  132
3  Harju KEK Rahvaspordiklubi  30  75  105
4  Rae Rahvaspordi Orienteerumisklubi  51  43  94
5  Spordiklubi RT  47  22  69
6  TARVO   25  25  50


Harju MV tulemused: http://www.harjusport.ee/spordialad/orienteerumine/ -> Protokollid