Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Blogi

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2016

11. augustil toimus veteranide MM-l orienteerumisspordis Kõrvemaal teine tavaraja eeljooks. Eilse ja tänase päeva eeljooksude kokkuvõttes lõpetasid esikümnes:
Andreas Kraas (2. M35-1);
Erkki Aadli (7. M40-2);
Ülo Vainura (1. M70-5);
Tõnu Raid (7. M75-2);
Virve Orav (7. W65-2);
Hille Tasa (9. W65-2).

Kõikide Saue Tammede tulemused:

WMOC Long Qualification 1
10.08.2016 Kõrvemaa (Margus Klementsov, Jaanus Reha)
WMOC Long Qualification 2
11.08.2016 Kõrvemaa (Margus Klementsov, Jaanus Reha)

M35-1
9510m 17KP
9010m 25KP

Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
2. 35046 Andreas Kraas Saue Tammed EST 02:02.44 +1:50 01:04.13(2) 00:58.31(3)
56. 35005 Marko Külaots Tammed EST 03:13.03 +72:09 01:41.15(60) 01:31.48(51)
  35039 Risto Kiilberg SK Saue Tammed EST DNS   DNS DNS


M40-1
8110m 18KP
8380m 21KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
18. 40053 Erik Aibast Tammed EST 02:09.18 +14:37 01:06.20(17) 01:02.58(16)
33. 40145 Lauri Beilmann Saue Tammed EST 02:40.46 +46:05 01:24.53(37) 01:15.53(31)
44. 40022 Kristjan-Taavi Vaiksalu Saue Tammed EST 03:11.21 +76:40 01:41.32(49) 01:29.49(43)
48. 40106 Kaimo Käärmann-Liive Saue Tammed EST 03:29.19 +94:38 01:57.12(51) 01:32.07(44)

M40-2
8240m 18KP
8340m 22KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
7. 40068 Erkki Aadli SK Saue Tammed EST 01:58.36 +10:52 00:53.41(2) 01:04.55(13)
9. 40065 Alar Abram Saue Tammed EST 02:00.17 +12:33 00:59.55(13) 01:00.22(7)
41. 40140 Tago Teetamm Saue Tammed EST 02:45.20 +57:36 01:25.42(46) 01:19.38(37)

M65-3
4980m 19KP
5200m 16KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
18. 65199 Kalle Nelk Tammed EST 01:50.58 +21:24 00:58.13(22) 00:52.45(20)

M65-4
4930m 19KP
5310m 16KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
14. 65068 Johannes Tasa SK Saue Tammed EST 01:43.01 +11:56 00:51.41(15) 00:51.20(15)

M70-1
4160m 16KP
4000m 14KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
47. 70124 Karl-Valdor Kuusk SK Saue Tammed EST 02:29.27 +73:03 01:01.31(39) 01:27.56(52)

M70-4
4160m 15KP
4270m 14KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
36. 70113 Jüri Püssim Saue Tammed EST 02:06.21 +46:30 00:56.52(32) 01:09.29(46)

M70-5
4120m 15KP
4270m 13KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
1. 70162 Ülo Vainura Saue Tammed EST 01:19.58 01:19.58 00:36.55(2) 00:43.03(3)

M75-1
3480m 14KP
3150m 13KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
75123 Vello Krohn SK Saue Tammed EST DQ 01:10.41(37) MP

M75-2
3540m 13KP
3140m 12KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
7. 75104 Tõnu Raid Saue Tammed EST 01:30.53 +16:25 00:45.58(4) 00:44.55(15)
50. 75108 Riho Kilp Saue Tammed EST 02:39.08 +84:40 01:22.23(52) 01:16.45(51)

M75-3 (Class M75-3 day 1 results are voided and long distance final startlist will be based on day 2 results)
3500m 13KP
3150m 12KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
57. 75187 Tõnu Kirss Saue Tammed EST 01:22.45 +48:06 00:00.00(1) 01:22.45(57)

M85-1
2190m 10KP
1870m 10KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
85005 Heino Heinloo SK Saue Tammed EST DQ MP 00:38.04(11)

W40-1
5180m 16KP
5340m 16KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
13. 40514 Kirti Rebane SK Saue Tammed EST 01:47.15 +23:16 00:49.20(5) 00:57.55(28)
21. 40573 Marje Venelaine SK Saue Tammed EST 01:50.57 +26:58 00:53.31(12) 00:57.26(27)

W60-3
3820m 15KP
4010m 15KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
46. 60575 Lembe Lutterus SK Saue Tammed EST 02:22.38 +71:38 01:08.55(50) 01:13.43(44)

W65-2
3570m 12KP 
3620m 11KP

Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
7. 65633 Virve Orav Tammed EST 01:31.18 +11:20 00:44.16(6) 00:47.02(10)
9. 65547 Hille Tasa SK Saue Tammed EST 01:32.17 +12:19 00:45.39(8) 00:46.38(9)

W75-2
2370m 10KP
2840m 12KP 

Rank Bib Name Club Country Result Behind Race 1 Race 2
13. 75546 Maire Raid Saue Tammed EST 01:38.47 +24:29 00:33.38(7) 01:05.09(21)

Tulemused: http://wmoc2016.ee/2016/wmoc2016/longq/total.htm

Saue Tammede võistlejate starte vet. MM-l orienteerumisspordis toetab Saue linn.