Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Blogi

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2016

Esikümnes lõpetasid 10. augusti eeljooksudes:
Andreas Kraas (2. M35-1);
Erkki Aadli (2. M40-1);
Ülo Vainura (2. M75-5);
Tõnu Raid (4. M75-2);
Kirti Rebane (5. W40-1);
Virve Orav (6. W65-2);
Hille Tasa (8. W65-2);
Maire Raid (7. W75-2).

Kõikide Saue Tammede tulemused:

M35-1
9510m 17KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind
2. 35046 Andreas Kraas Saue Tammed EST 01:04.13 +1:06
60. 35005 Marko Külaots Tammed EST 01:41.15 +38:08
35039 Risto Kiilberg SK Saue Tammed EST DNS

M40-1
8110m 18KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind
17. 40053 Erik Aibast Tammed EST 01:06.20 +9:43
37. 40145 Lauri Beilmann Saue Tammed EST 01:24.53 +28:16
49. 40022 Kristjan-Taavi Vaiksalu Saue Tammed EST 01:41.32 +44:55
51. 40106 Kaimo Käärmann-Liive Saue Tammed EST 01:57.12 +60:35

M40-2
8240m 18KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind
2. 40068 Erkki Aadli SK Saue Tammed EST 00:53.41 +5:13
13. 40065 Alar Abram Saue Tammed EST 00:59.55 +11:27
46. 40140 Tago Teetamm Saue Tammed EST 01:25.42 +37:14

M65-3
4980m 19KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind
22. 65199 Kalle Nelk Tammed EST 00:58.13 +12:25

M65-4
4930m 19KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind
15. 65068 Johannes Tasa SK Saue Tammed EST 00:51.41 +7:10

M70-1
4160m 16KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind
39. 70124 Karl-Valdor Kuusk SK Saue Tammed EST 01:01.31 +22:55

M70-4
4160m 15KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind
32. 70113 Jüri Püssim Saue Tammed EST 00:56.52 +17:13

M70-5
4120m 15KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind
2. 70162 Ülo Vainura Saue Tammed EST 00:36.55 +0:04

M75-1
3480m 14KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind
37. 75123 Vello Krohn SK Saue Tammed EST 01:10.41 +32:35

M75-2
3540m 13KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind
4. 75104 Tõnu Raid Saue Tammed EST 00:45.58 +5:56
52. 75108 Riho Kilp Saue Tammed EST 01:22.23 +42:21

M75-3 (Class M75-3 day 1 results are voided and long distance final startlist will be based on day 2 results)
3500m 13KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind
35. 75187 Tõnu Kirss Saue Tammed EST 01:12.32 +30:20

M85-1
2190m 10KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind
85005 Heino Heinloo SK Saue Tammed EST MP

W40-1
5180m 16KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind
5. 40514 Kirti Rebane SK Saue Tammed EST 00:49.20 +6:21
12. 40573 Marje Venelaine SK Saue Tammed EST 00:53.31 +10:32

W60-3
3820m 15KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind
50. 60575 Lembe Lutterus SK Saue Tammed EST 01:08.55 +34:54

W65-2
3570m 12KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind
6. 65633 Virve Orav Tammed EST 00:44.16 +6:51
8. 65547 Hille Tasa SK Saue Tammed EST 00:45.39 +8:14

W75-2
2370m 10KP
Rank Bib Name Club Country Result Behind
7. 75546 Maire Raid Saue Tammed EST 00:33.38 +2:30

Tulemused: http://wmoc2016.ee/2016/wmoc2016/longq1/day_1.htm 

Tammede osalemist veteranide MM-l orienteerrumisspordis toetab Saue linn