Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2013

6. septembril toimunud Saue Õhtujooksul võidutsesid spordiklubi Saue Tammede esindajad. Kohe peale põhijooksu starti asus liidriks Peeter Pihl. Saue Tammede esindaja Peeter Pihl võitis Saue Õhtujooksu 2013 suurepärase ajaga - 11.24,0. Teise koha saavutas Erkki Aadli, samuti spordiklubist Saue Tammed, edestades kolmandale kohale tulnud Martin Sagajat 12,8 sekundiga. Ka naiste kaks esimest kohta kuulusid Saue Tammedele, esimene koht Maris Terno - ajaga 14.08,8 ja teine Susan Pihelgas tulemusega 14.48,7. Kolmanda koha saavutas 2002 aastal sündinud Stella Reinumägi.

Allikas: huvikeskus.saue.ee, Terje Toomingas