Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2013

Tänavused Eesti meistrid tavarajal selgitati 17.08 Valgamaal Päidlapalus. Suhteliselt raske läbitavusega  tehniline maastik eraldas selgesti terad sõkaldest. Naiste põhiklassis olid teistest selgelt üle ülikogenud Viivi-Anne Soots ja Kirti Rebane klubist Saue Tammed. Tasavägiselt kulgenud võistluse 8,6 kilomeetrisel rajal lõpetasid nad aegadega vastavalt 1:09.01 ja 1:10.06.

EMV tavarada naiste põhiklassi esikolmik
Foto: Mihkel Järveoja 

Meeste põhiklassis lõpetas Peeter Pihl neljandal kohal. 

Oma vanuseklassi võiduga lõpetasid Maire Raid N70, Tõnu Raid M70, Alar Abram M40 ja Erkki Aadli M35. Medaliga lahkusid ka – Heino Heinloo II. koht M80, Edith Madalik II. koht N35, Virve Orav III. koht N65, Ain Relo III. koht M75, Andres Saetalu III. koht M18 klassis.

Noorteklassides tegid tublid jooksud Teele Telgma N14 – 6 koht, Ekvard-Allan-Mattis Joakit M14 - 11 koht, Andreas Aadli M18 - 9 koht ja Reimo Liiv M20 - 8 koht.

Tammede osalemist Eesti meistrivõistlustel toetasid Saue linn ja AS SAMI.

Kõikide Tammede tulemused:

M14
4330m 11KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
11. Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed 01:07.35

M18
7750m 16KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
3. Andres Saetalu Tammed 01:07.15
9. Andreas Aadli Tammed 01:20.28

M20
9550m 16KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
8. Reimo Liiv Tammed 01:56.20

M21E
13550m 24KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
4. Peeter Pihl Tammed 01:29.09
13. Andreas Kraas Tammed 01:44.34

M35
9290m 18KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Erkki Aadli Tammed 01:08.32

M40
8730m 17KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Alar Abram Tammed 01:01.19

M65
5680m 11KP
8. Ülo Vainura Tammed 01:19.20

M70
4800m 13KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Tõnu Raid Tammed 00:57.32
7. Jüri Püssim Tammed 01:16.16
9. Vello Krohn Tammed 01:20.20
    Karl-Valdor Kuusk Tammed Katk

M75
4170m 11KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
3. Ain Relo Tammed 01:27.41

M80
3650m 10KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
2. Heino Heinloo Tammed 01:27.55

N14
3670m 10KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
6. Teele Telgma Tammed 00:46.05

N21A
5640m 12KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
6. Marge Sargma Tammed 01:52.41

N21E
8590m 14KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Viivi-Anne Soots Tammed 01:09.01
2. Kirti Rebane Tammed 01:10.06

N35
6390m 12KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
3. Edith Madalik Tammed 01:02.23
    Mirjam Abram Tammed Katk

N60
4170m 11KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
4. Hille Tasa Tammed 01:01.33

N65
3650m 10KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
3. Virve Orav Tammed 01:00.15

N70
3650m 10KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Maire Raid Tammed 00:58.32

Tulemused: http://www.okilves.ee/voist/emv2013/tulemusedtava.htm