Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2013

Andres Saetalu saavutas täna Soomes Turu lähistel lõppenud Maailmakarikaetappide publikuvõistlusel teise koha.

Võistlus algas reedel tehniliselt nõudliku sprindiga Turu linnas. Andres kohanes keeruliste oludega suurepäraselt ja saavutas kõrge kolmanda koha.

Viimased kaks päeva joosti Turu saarestiku tehniliselt ja füüsiliselt eriti nõudlikel maastikel, kus Andresel õnnestus saavutada piisavalt hea orienteerumisrütm ning tulemuseks ka kolme päeva summas kõrge teine koht. Andres ise jäi kommentaarides andrusveerpalulikult tagasihoidlikuks: "Pole paha!".

Järgmise stardi teeb Andres juba eeloleval neljapäeval Forssa Gamesil, kus pakutakse tänapäeval juba harulduseks muutunud klassikalise lühiraja võistlusformaati. Neile, kes ei mäleta, siis klassikaline lühirada  on 20-25  minutise võitjaajaga eriti tehniline sprindikiirusel joostav metsadistants Mitte segi ajada tänapäevase lühirajaga, mis on middle distance või keskimatka, ehk 30-35min võitjaajaga. Igatahes oodata on põnevat võistlust.