Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2013

Harjumaa 2013.a valik- ja suundorienteerumise meistrivõistlused toimusid vastavalt 22. mail Apuparra kaardil ning 29. mail Vääna-Jõesuu kaardil. 

Harjumaa spordiklubidevahelises võistkondlikus arvestuses saavutasid Saue Tammed esikoha. 

Saue Tammede parimad tulemused nendelt võistlustelt: valikorienteerumises saavutasid oma vanuseklassis esikoha:
Matis Joakit-Ekvard-Allan (M14);
Aadli Erkki (M21);
Vainura Ülo (M60);
Telgma Teele (N14);
Terno Maris (N21);
Soots Viivi-Anne (N35);
Tasa Hille (N55);

suundorienteerumises lõpetasid oma vanuseklassis esimesena:
Aadli Erkki (M21);
Aibast Erik (M40);
Vainura Ülo (M60);
Rebane Kirti (N21);
Madalik Ethel (N35);
Orav Virve (N55).

Kõikide Tammede tulemused:

Harjumaa 2013. a meistrivõistlused valikorienteerumises
kolmapäev, mai 22, 2013
Loodusesse oli paigutatud 31 KP-d, igaüks väärtusega 3 punkti
Rajameister - Margus Klementsov
Apuparra orienteerumiskaart 1:10000 h 2,5 m

Poisid, mehed ja meesveteranid - kontrollaeg 1 tund ja 15 min

  Nimi Aeg Punktid Trahv tulemus võistk punktid
  poisid M 14          
1 Matis Joakit-Ekvard-Allan 1:13.51 24   24 30
             
  noormehed M 18          
1 Aadli Andreas 1:17.38 42 3 39 30
             
  mehed M 21          
1  Aadli Erkki 1:10.36 60   60 30 
 Malsroos Lauri 1:12.37 60   60  25 
4 Liiv Reimo 1:25.22 48 11 37 22
             
  mehed - veteranid M 40          
3 Tasa Johannes 1:13.03 45   45 30
             
  mehed - veteranid M 50          
Märtmaa Jüri  1:07.44  27    27  20 
             
  mehed - veteranid M 60           
Vainura Ülo  1:13.28  42    42  30 
 Nelk Kalle 1:23.37  42  33  22 
5 Püssim Jüri 1:12.59 27   27 20
7 Heinloo Heino 1:08.55 18   18 19
9 Kilp Riho 1:09.15 15   15 18
10 Kuusk Karl-Valdur 1:03.22 12   12 17

Tüdrukud, naised ja naisveteranid - kontrollaeg 1 tund 

  Nimi Aeg Punktid Trahv tulemus võistk punktid
  tüdrukud N 14          
1 Telgma Teele 1:01.30 21 2 19 30
             
  naised N 21          
1 Terno Maris 1:00.35 36 1 35 30
2 Pihelgas Susan 56.33 21   21 25
3 Abram Mirjam 55:05 18   18 22
             
  naised - veteranid N 35          
1 Soots Viivi-Anne 52.24 39   39 30
3 Sargma Marge 51.25 18   18 25
             
  naised - veteranid N 45          
2 Terno Krista 54.00 21   21 25
6  Kuningas Ingrid 1:09.24  12 10  19 
             
   naised - veteranid N 55          
1 Tasa Hille 52.09 18   18 30
2 Virve Orav 1:03.12 17   17 25
             

Harjumaa 2013. a meistrivõistlused suundorienteerumises
Vääna-Jõesuu orienteerumiskaat 1:10000; h=2,5 m
Rajameister: Jaanus Reha

    Aeg Kaotus Punktid
  Noormehed M 18 21 KP 7,68 km 1:00:57 5:43 30
1 Aadli Andreas      
         
  Mehed M 21 25 KP 10.26 km      
1 Aadli Erkki 59:59   30
2 Malsroos Lauri 1:00:47 0:48 25
11 Järvelaid Jano 1:30:07 30:08 16
  Liiv Reimo DQ    
         
  Mehed - veteranid M 40 21 KP 7,60 km      
1 Aibast Erik  0:45:47   30 
Abram Alar  0:45:55  00:08 25 
         
  Mehed - veteranid M 50 15 KP 6,34 km      
4 Tasa Johannes 00:47:24 03:52 25
7 Märtmaa Jüri 00:52:02 08:30 19
         
  Mehed - veteranid M 60 17 KP 4,54 km       
1 Vainura Ülo 00:41:37   30
5 Nelk Kalle 00:51:55 10:18 20
6 Kuusk Karl-Valdor 00:57:52 16.15 19
9 Püssim Jüri 01:12:21 30:44 18
10 Relo Ain 01:16:14 32:37 17
11 Heinloo Heino 01:18:59 37:22 16
12 Kilp Riho 01:22:31 40:54 15
         
  Naised N 21 21 KP 7,68 km       
Rebane Kirti 01:00:02    30 
2 Orav Anneli 01:06:33 06:31 25
3 Pihelgas Susan 01:23:07 23:05 22
         
  Naised - veteranid N 35 15 KP 6,36 km      
1 Madalik Ethel 00:51:18   30
6 Vaigro Kristi 1:09:40 18:22 25
7 Peterson Merle 1:10:42 19:24 22
9 Poopuu Anu 1:17:00 25:42 20
10 Sargma Marge 1:24:16 32:58 19
11 Abram Mirjam DQ   18
         
  Naised - veteranid N 45 14 KP 5,5 km       
3 Terno Krista 01:26:20 32:22 25
         
  Naised - veteranid N 55 12 KP 4,04 km       
Orav Virve 00:44:18   30 
2 Tasa Hille 00:44:22 00:04 25
6 Vene Tiiu 1:02:13 17:55 19
7 Lutterus Lembe 01:04:54 20:36 18


Klubidevaheline arvestus:


Harjumaa 2013.a valik- ja suundorienteerumise meistrivõistlused
Harjumaa spordiklubidevaheline võistkondlik arvestus

    valik suund kokku
1 Spordiklubi Saue Tammed 315 235 550
Harju KEK Rahvaspordiklubi  78  96  174 
Orienteerumisklubi Põrgupõhja  67  37  104 
Spordiklubi RT 45  55  100 
5 TARVO 38 18 56
6 Padise Rahvaspordiklubi 44   44
7 Rohuneeme Jooksu- ja Suusaklubi Joosuu 22 18 40
8 Korvpalliklubi Rae Koss   25 25
9 Seiklusklubi Multisport   22 22
10 Seiklusklubi Multisport   22 22
11 Rae Rahvaspordi Orienteerumisklubi   20 20
12 Kose Orienteerumisklubi   17 17

Tulemused: 
http://www.harjusport.ee/ala_orient/protokollid.htm