Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2013

2013

Laupäeval, 14. detsembril toimunud Cran Canaria Rogain pakkus üllatuseks ikka väga-väga suuri mägesid, jahedat ning väga tuulist mägede ilma ning imelisi vaateid alates hommikupäikeses säravast lumisest naabersaare tipust Teidest pealpool pilvi kuni Gran Canaria enda vulkaanikraatrite ja koobasteni. Koos Piibe Tammemäega saavutas Viivi 5. koha.

Viivi-Anne lõpetas 21 km distantsi VETER F40 klassis poodiumikohal ehk kolmandana.

Tulemused:
K42 Canarias Anaga Marathon
08-Diciembre 2013 Distancia: 21.000 mtrs
Clasificación General

Laupäeval, 12. oktoobril toimus Sauel taas Huvikeskuse poolt korralduatud linnaelanikele suunatud liikumisüritus. Alaks oli orienteerumine, täpsemalt öeldes valikorienteerumine ning kaaskorraldajad Saue Tammed. 60 minuti jooksul tuli läbida võimlaikult palju kontrollpunkte. Viimaseid oli linnamaastikul 20.

Päikesepaisteline ilus ilm tõi kaardi järgi linnatänavatele liikuma sadakond inimest. Kui varasematel aastatel oleme orienteerumist korraldanud tammikus, siis sel aastal kordasime eelmise aasta formaati ja üritus toimus linnatänavatel. Lihtsustatud linnakeskuse kaardi joonistas ja raja planeeris Johannes Tasa.

Kaart, mille järgi kontrollpunke läbiti - kaart. Kaardi autor Johannes Tasa.

Tänud kõigile osalejatele!

Mõned fotod:
Fotod 1 /Kaimo Käärmann-Liive/
Fotod 2 /Lembe Lutterus/

Allpool tulemused. Vabandan, kui kellegi nimi kompostrikaardilt on valesti maha kirjutatud.
Tänud Saue Huvikeskusele ladusa korralduse eest ning suur aitäh vabatahtlikele Tammedele, kes said appi tulla!

kuulutus

6. septembril toimunud Saue Õhtujooksul võidutsesid spordiklubi Saue Tammede esindajad. Kohe peale põhijooksu starti asus liidriks Peeter Pihl. Saue Tammede esindaja Peeter Pihl võitis Saue Õhtujooksu 2013 suurepärase ajaga - 11.24,0. Teise koha saavutas Erkki Aadli, samuti spordiklubist Saue Tammed, edestades kolmandale kohale tulnud Martin Sagajat 12,8 sekundiga. Ka naiste kaks esimest kohta kuulusid Saue Tammedele, esimene koht Maris Terno - ajaga 14.08,8 ja teine Susan Pihelgas tulemusega 14.48,7. Kolmanda koha saavutas 2002 aastal sündinud Stella Reinumägi.

Äkki katkes Sul elulõng,
      hella mälestust me sinust hoiame.

FreeFoto.com

Teatame sügava kurbusega, et meie hulgast on raske haiguse tagajärjel lahkunud Saue Tammede liige Heino Allikberg.

Heino osales eelmisel nädalal neljapäevakul ning seega jääb ta klubikaaslastele meelde kui entusiastlik spordisõber, kes ei andnud kunagi alla.

Saue Tammed

Heino võitis eelmisel aastal Tammede meeskonnas Eesti meistritiitli teateorienteerumises vanuseklassis M65.

Rootsis, Eksjös lõppenud sõjaväelaste MM-il (26.-31. august) sai Eesti naiskond koosseisus Merike Vanjuk, Kirti Rebane, Annika Rihma Venemaa järel ja Leedu ees hõbemedalid.

Lühirajal tegi Kirti samuti väga hea jooksu ja lõpetas Eesti naistest parimana neljandal kohal. Parim oli Kirti Eesti naistest ka tavarajal, kui lõpetas selle 9. kohal.

Allikas: orienteerumine.ee