Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Blogi

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2012

Suure hilinemisega ka Harju MV tulemused. Valikorienteerumine joosti 23. mail Padisel. Loodusesse oli paigutatud 29 KP-d, igaüks väärtusega 3 punkti, kontrollaeg meestel 1 h 15 min, naistel 1 h. Suundorienteerumine (tavarada) toimus 2 nädalat hiljem, 30. mail Linnamäel. Harjumaa orienteerumisklubidevahelises arvestuses võitsid taas Saue Tammed.

Tammede tulemused:

Valiorienteerumine

23. mai, Padise. Rajameister - Jaanus Reha


Poisid, mehed ja meesveteranid - kontrollaeg 1 tund ja 15 min

         Nimi            Aeg        Punktid    Trahv    Tulemus
poisid  M 14                       

1    Matis Joakit-Ekvard-Allan    01:09:16    24        24
                   
noormehed  M 18                    
1    Kalamees Mikk    01:08:87    51        51
2    Aadli Andreas    01:12:30    45        45
4    Liiv Reimo    01:16:25    27    2    25
                   
mehed M 21                   
1    Malsroos Lauri    01:14:21    81        81
2    Aadli Erkki    01:23:12    87    12    78
5    Käärmann-Liive Kaimo    01:20:06    45    6    39
                   
mehed - veteranid  M 40                   
8    Tasa Johannes    01:11:36    45        45
                   
mehed - veteranid  M 50                     
5    Märtmaa Jüri    1.19.19    45    5    40
                   
mehed - veteranid  M 60                   
1    Nelk Kalle    01:13:44    51        51
2    Vainura Ülo    01:08:53    42        42
3    Püssim Jüri    01:12:11    36        36

Tüdrukud, naised ja naisveteranid - kontrollaeg 1 tund
tüdrukud  N 14
1    Telgma Teele    00:43:31    27        27
2    Korb Leana Jete    00:39:22    12        12
                   
neiud  N 18
1    Kõnd Liis    01:10:14    18    11    7
2    Erik Triinu    01:10:19    18    11    7
                   
naised N 21
1    Terno Maris    00:57:59    39        39
2    Urgard Tuuli    00:58:39    39        39
3    Sargma Marge    00:48:02    33        33
4    Kase Kaisa    00:58:08    24        24
                   
naised - veteranid  N 35
1    Soots Viivi-Anne    00:56:20    45        45
4    Madalik Ethel    00:49:55    30        30
                   
naised - veteranid  N 45
5    Terno Krista    01:03:24    18    4    14
                   
naised - veteranid  N 55                   
1    Tasa Hille    00:59:41    30        30
3    Lutterus Lembe    00:58:58    27        27

Suundorienteerumine /tavarada/
30. mai, Linnamäe. Rajameister: Jaanus Reha


Poisid M 14 17 KP  4,08 km           
1    Joakit Ekvard-Allan-Matis   
  
Noormehed M 18 17 KP  6,50 km                                               
1    Liiv Reimo
2    Aadli Andreas


Mehed M 21  25 KP  8,90 km                                               
1    Malsroos Lauri   
5    Aadli Erkki   
9    Käärmann-Liive Kaimo
             
Mehed - veteranid M 40 17 KP  6,50 km                                   
1    Abram Alar
                           
Mehed - veteranid M 50 21 KP  5,50 km                                               
7    Tasa Johannes
                           
Mehed - veteranid M 60 17 KP  4,54 km                                                   
1    Vainura Ülo
2    Nelk Kalle
3    Püssim Jüri

         
Tüdrukud N 14 17 KP  4,08 km                                               
-    Telgma Teele    DQ        -

Naised N 21 17 KP  6,50 km                                               
1    Soots Viivi - Anne
3    Terno Maris

4    Urgand Tuuli
5    Kase Kaisa
                           
Naised - veteranid N 35 21 KP  5,50 km
1    Madalik Ethel   
                   
Naised - veteranid N 45 17 KP  4,54 km                       
2    Terno Krista
                           
Naised - veteranid N 55 17 KP  4,08 km                                                 
2    Tasa Hille
3    Orav Virve

4    Lutterus Lembe   

Klubidevaheline arvestus:

Harjumaa 2012.a valik- ja suundorienteerumise meistrivõistlused                                   
Harjumaa spordiklubidevaheline võistkondlik arvestus                                   

  valik
suund
 kokku 
 1 Spordiklubi Saue Tammed 313 270 583
 2 Harju KEK Rahvaspordiklubi  85  55 140
 3 Spordiklubi RT  44  47  91
 4 Orienteerumisklubi Põrgupõhja   64
  64
 5 TARVO  40
  20
  60
 6 Rae Rahvaspordi Orienteerumisklubi  25
  25
  50
 7 Kose Orienteerumisklubi  45
   45
 8 Seiklusklubi Multisport  30
   30
 9 Padise Rahvaspordiklubi  25
   25
 10 Saku Orienteerumisklubi   21
  21
 11 Rohuneeme Jooksu- ja Suusaklubi Joosuu  18
   18

Tulemused (.xls failid Harjumaa Spordiliidu kodulehel):
- valik
- tavarada
- klubidevaheline arvestus

Tammede osalemist Harjumaa meistrivõistlustel toetas Saue linn.