Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2011

LOGO


SPORDIKLUBI SAUE TAMMED KODULEHT

Orienteerujad selgitasid tänavusi meistreid tavarajal 27. augustil Lääne-Virumaal Rägavere vallas, väga tehnilisel Põlula maastikul. Keerulisel ja suhteliselt raske läbitavusega rajal võitis naiste põhiklassis (N21E) pronksi Kirti Rebane (Saue Tammed). Keeruline rada ja karm maastik olid komistuskiviks nii mõnelegi Tammele.
Lisaks Kirtile lõpetas medalikohal veel Hille Tasa (N60, I), Maire Raid (N70, I), Anneli Orav (N21A, II)  Erkki Aadli (M35, II) ja Heino Heinloo (M75, III).

Kõikide Saue Tammede tulemused:
M14

4700m 10KP
Koht  Nimi                         Klubi                Tulemus    Viitaeg   
11. Ekvard-Allan-Matis Joakit      Tammed               01:08.10     +17:55  

M16
6200m 13KP
Koht  Nimi                         Klubi                Tulemus    Viitaeg   
12. Andreas Aadli                  Tammed               01:42.07     +27:47

M18
8199m 17KP
Koht  Nimi                        Klubi                Tulemus    Viitaeg   
8. Reimo Liiv                     Tammed               02:04.06     +49:01

M21E
13400m 28KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg
      Taavi Kala                     Tammed               Puuduv KP

M35
9599m 21KP
Koht  Nimi                        Klubi                Tulemus    Viitaeg     
2. Erkki Aadli                    Tammed               01:30.18      +1:41

M65
5500m 12KP
Koht  Nimi                         Klubi                Tulemus    Viitaeg   
 8. Jüri Püssim                    Tammed               01:27.16     +19:33  
 9. Ülo Vainura                    Tammed               01:28.08     +20:25  
10. Heino Allikberg                Tammed               01:37.02     +29:19  
19. Karl-Valdor Kuusk              Tammed               02:06.19     +58:36

M70
5099m 10KP
Koht  Nimi                         Klubi                Tulemus    Viitaeg   
12. Riho Kilp                      Tammed               02:44.07     +81:05

M75
3600m 9KP
Koht  Nimi                        Klubi                Tulemus    Viitaeg   
3. Heino Heinloo                  Tammed               01:12.44     +17:00

N14
3500m 8KP
Koht  Nimi                         Klubi                Tulemus    Viitaeg   
12. Teele Telgma                   Tammed               01:06.16     +19:25

N21A
5099m 11KP
Koht  Nimi                        Klubi                Tulemus    Viitaeg      
2. Anneli Orav                    Tammed               01:27.49      +4:15

N21E
7799m 15KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg   
3. Kirti Rebane                   Tammed               01:08.42      +3:11  
5. Viivi-Anne Soots               Tammed               01:16.59     +11:28

N35
6099m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus    
      Edith Madalik                  Tammed               Puuduv KP            

N50
4900m 8KP
Koht  Nimi                         Klubi                Tulemus    Viitaeg   
12. Krista Terno                   Tammed               01:59.53     +63:47

N55
4900m 8KP
Koht  Nimi                         Klubi                Tulemus    Viitaeg   
16. Lembe Lutterus                 Tammed               01:56.16     +52:12

N60
3600m 9KP
Koht  Nimi                        Klubi                Tulemus    Viitaeg     
1. Hille Tasa                     Tammed               00:54.58   00:54.58  
5. Virve Orav                     Tammed               01:05.46     +10:48

N70
3600m 9KP
Koht  Nimi                        Klubi                Tulemus    Viitaeg     
1. Maire Raid                     Tammed               01:09.12   01:09.12

Tulemused: http://raok.ee/tulemused/2011/EMV_tavarada/day_1.htm

Saue Tammede osalemist Eesti Meistrivõistlustel toetab Saue linn!