Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2010

29. augustil ütlesid teatejooksudes Eesti meistrite selgitamisel oma sõna sekka ka Tammed. Ja medalitega lahkuti järgmistes klassides:
N35-40 (Edith, Marje, Kirti), I
M 35-40 (Andre, Erik, Erkki), II

Kõikide Tammede tulemused:

M35-40
1. 5950 .. 6020m 16 KP ;
2. 5950 .. 6020m 16 KP ;
3. 5950 .. 6020m 16 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus 
 2. 40  Saue Tammed                    Tammed          EST 02:17.48
      1 Andre Nõmm                     00:55.27[  5] 
      2 Erik Aibast                    00:41.49[  1]   01:37.16(  3)
      3 Erkki Aadli                    00:40.32[  1]   02:17.48(  2)

M55-60
1. 4500 .. 4590m 13 KP ;
2. 4500 .. 4590m 13 KP ;
3. 4500 .. 4590m 13 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus 
    53  Tammed M55-60                  Tammed          EST Tühist  
      1 Riho Kilp                      Vale KP       
      2 Heino Heinloo                  Vale KP         Tühist
      3 Kalle Nelk                     Ei start        Tühist

M65+

1. 3760 .. 3850m 12 KP ;
2. 3760 .. 3850m 12 KP ;
3. 3760 .. 3850m 12 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus 
 4. 65  Tammed M65+                    Tammed          EST 03:04.12
      1 Jüri Püssim                    00:53.12[  5] 
      2 Karl-Valdor Kuusk              01:14.34[  6]   02:07.46(  5)
      3 Vello Krohn                    00:56.26[  5]   03:04.12(  4)

N35-40

1. 4500 .. 4590m 13 KP ;
2. 4500 .. 4590m 13 KP ;
3. 4500 .. 4590m 13 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus 
 1. 81  Saue Tammed                    Tammed          EST 02:03.29
      1 Edith Madalik                  00:41.47[  1] 
      2 Marje Venelaine                00:41.30[  1]   01:23.17(  1)
      3 Kirti Rebane                   00:40.12[  1]   02:03.29(  1)

N55+
1. 3170 .. 3220m 10 KP ;
2. 3170 .. 3220m 10 KP ;
3. 3170 .. 3220m 10 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus 
 4. 93  Tammed N55+                    Tammed          EST 02:39.15
      1 Maire Raid                     01:05.34[  5] 
      2 Hille Tasa                     00:43.19[  1]   01:48.53(  4)
      3 Virve Orav                     00:50.22[  2]   02:39.15(  4)

Tulemused: http://www.okilves.ee/voist/emv/nv_teade2010/alam_failid/day_1.htm