Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2010

LOGO


SPORDIKLUBI SAUE TAMMED KODULEHT

Tartu maakonnas Selgisel selgitati tänavused Eesti meistrid orienteerumisjooksu tavarajal. Väga tehniline maastik ja pidev vihmasadu sõelusid terade ja sõkalde vahed väga suureks. Meeste 14 km pikkusel rajal võitis pronksi Peeter Pihl Naiste seas lõpetas hõbemedaliga Kirti Rebane.

Lisaks Peetri ja Kirti medalitele eliitklassis jagus Tammedele poodiumikohti veelgi:
kuld: Erkki Aadli (M35), Marje Venelaine (N35), Hille Tasa (N55)
hõbe: Erik Aibast (M35), Edith Madalik (N35). Maire Raid (N70)
pronks: Risto Kiilberg (M21A)

 

Kõikide Tammede tulemused:

M14
4980m 9KP
      Andreas Aadli                  Tammed          PuuduvKP

M21A
8400m 16KP
Koht  Nimi                           Klubi           Tulemus    Viitaeg       
   3. Risto Kiilberg                 Tammed          01:15.12      +3:00

M21E
14020m 21KP
Koht  Nimi                           Klubi           Tulemus    Viitaeg 
   3. Peeter Pihl                    Tammed          01:41.37      +4:29             
  12. Jürgen Einpaul                 Tammed          02:08.58     +31:50

M35
9970m 19KP
Koht  Nimi                           Klubi           Tulemus    Viitaeg   
   1. Erkki Aadli                    Tammed          01:17.08   01:17.08      
   2. Erik Aibast                    Tammed          01:20.06      +2:58           
  12. Andre Nõmm                     Tammed          01:31.06     +13:58

M60
5770m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi           Tulemus    Viitaeg 
   5. Johannes Tasa                  Tammed          01:08.00     +11:13      
      Kalle Nelk                     Tammed          PuuduvKP

M65
5410m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi           Tulemus    Viitaeg 
  10. Jüri Püssim                    Tammed          01:40.39     +27:07      
  13. Karl-Valdor Kuusk              Tammed          01:46.15     +32:43      
      Riho Kilp                      Tammed          PuuduvKP

M70
4980m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi           Tulemus                  
      Vello Krohn                    Tammed          PuuduvKP

M75
4110m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi           Tulemus    Viitaeg       
   5. Heino Heinloo                  Tammed          02:15.13     +61:29

N21A
4720m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi           Tulemus    Viitaeg 
      Anneli Orav                    Tammed          Ei Start                 

N21E
7900m 16KP
Koht  Nimi                           Klubi           Tulemus    Viitaeg       
   2. Kirti Rebane                   Tammed          01:06.38      +3:01

N35
6310m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi           Tulemus    Viitaeg 
   1. Marje Venelaine                Tammed          01:06.59   01:06.59      
   2. Edith Madalik                  Tammed          01:11.14      +4:15

N55
4710m 11KP
Koht  Nimi                           Klubi           Tulemus    Viitaeg 
   1. Hille Tasa                     Tammed          01:10.20   01:10.20      
  16. Lembe Lutterus                 Tammed          01:42.24     +32:04

N60
4110m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi           Tulemus    Viitaeg       
   5. Virve Orav                     Tammed          01:20.42     +15:05

N70
3260m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi           Tulemus    Viitaeg       
   2. Maire Raid                     Tammed          00:55.47      +6:14 

Allikas: or.teated list, Sixten Sild

Täielikud tulemused OK Ilves koduleheküljel:
http://okilves.ee/voist/emv/tavarada2010/index.php