Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2009

LOGO


SPORDIKLUBI SAUE TAMMED KODULEHT

Neljapäeval, 13. augustil sõideti Ben Shemenis, Iisraelis, rattaorienteerumise maailmameistrivõistlustel teatesõidud.

Eesti meeskond sai esimese vahetuses väga hea alguse, kui Lauri Malsroos sõitis koos soomlase Turkka Tuukkaga jälitajatega vahe koguni 3-minutiseks. Lauri andis vahetuse üle siiski teisena, saades ajaks 41.39, vaid 43 sekundit Soome meeskonnast hiljem ja 14 sekundit enne Šveitsi võistkonda.

Teises vahetuses ei suutnud Margus Hallik paraku saavutatud positsiooni hoida ja lõpetas ajaga 49:11, olles Eesti võistkonna langetanud 9-ndale kohale. Viimases vahetuses tõstis Tõnis Erm küll Eesti meeskonda mõne koha võrra, saades etapiajaks 43.44, kuid tasuks siiski vaid 7. koht.

Võistlus oli väga pingeline ja liidrid vahetusid mitmeid kordi, seda suhteliselt suure hajutuse ning tehnilise ja raske raja tõttu. Maailmameistriteks krooniti Vene meeskond, hõbeda said kaela Tšehhi mehed ja pronksised kaelaehted kuulusid Soome meeskonnale. Naiste võistlusel eestlased ei osalenud, maailmameistriteks tuli Austria naiskond.
 
Pildil Lauri Malsroos teatesõidu esimeses vahetuses.

Allikas: or.teated list
Arbo Rae
Eesti Orienteerumisliit

Lauri Malsroos teatesõidu esimeses vahetuses