Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2009

30.-31. mail peeti Balti MV. Toimumiskoht: Īvande, Kuldiga rajoon (Kuramaa, Läti). Rajal olid ka saue Tammede võistlejad. Põhiklassides olid nii Peeter Pihl kui Kirti Rebane individuaaljooksus üheksandad. Järgmisel päeval toimunud teatevõistlusel jooksis Kirti võistkonnas, mis tuli naiste eliitklassis teiseks, Peeter ja Erkki jooksid meeste eliitklassis neljandale kohale tulnud võistkonnas.

Seni kolme Balti vabariigi koondiste vahel peetud võistlusega liitusid tänavu ka Peterburi ja Valgevene koondised, muutes konkurentsi tihedamaks ja võistluse seega põnevamaks.

Laupäevane individuaalvõistlus tavarajal toimus orienteerumistehniliselt väga keerulisel ja nõudlikul maastikul. Pinnareljeefi kujutamiseks kaardil olid lätlased kasutanud uut, laserskanneerimistehnikat, mis tagab pinnavormide kajastamise väga täpse matemaatilise mudelina. oondised võistlesid viies erinevas vanuseklassis – peale meeste ja naiste põhiklassi veel kuni 14-,16-,18- ja 20-aastaste neidude ja noormeeste klassides. Tehnilised ja pikad rajad tingisid mitmes vanuseklassis suuri vahesid isegi edalivõitjate vahel, rääkimata tagapool lõpetanutest.

Naiste põhiklassis võitis lätlanna Aija Skrastina, 9. kohale jooksis Kirti Rebane. Meeste põhiklassis sai kaksikvõidu lätlasted dgars Bertuksi (89.07) ja Janis Kruminshi (89.45), kolmas võruke Markus Puusepp (90.34) ja neljas Olle Kärner (91.00). Esikümnesse mahtus eestlastest veel 9. kohaga lõpetanud Peeter Pihl (96.30). Erkki Aadli lõpetas 13. kohaga.

Individuaalvõistlus, tulemused.

Pühapäeval toimunud teatevõistlustel jooksis naiste põhiklassis Kirti Rebane teatevõistkonnas, mis saavutas teise koha (Kirti jooksis avavahetust, lõpetas kolmandana). Meeste põhiklassis jooksid  Peeter Pihl ja Erkki Aadli koos Andreas Kraas'iga oma kolmiku neljandaks, kuid Baltimaade arvestuses saavutati kolmas koht ning kaela saadi medalid.