Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2009

LOGO


SPORDIKLUBI SAUE TAMMED KODULEHT

3.-4. oktoobril Läsnal (Kadrina vald, Lääne-Virumaa) toimunud rahvusvaheline orienteerumisvõistlus SUUNTO GAMES kogus 651 osalejat. Laupäevane ehk esimese päeva meeste ja naiste eliitklassi võistluse tulemused läksid maailma edetabeli arvestusse.

Naiste eliitklassis noppis teise koha punktid Kirti Rebane

N21E
4400m 16KP
2. Kirti Rebane                   Tammed

Meeste eliitklassisi kogusid edetabelipunkte Tammed alljärgnevatel kohtadel:
M21E
6550m 19KP
  7. Peeter Pihl                    Tammed  
  8. Jürgen Einpaul                 Tammed                
10. Erkki Aadli                    Tammed                
13. Lauri Malsroos                 Tammed

Ühtlasi jagati laupäeval välja ka medalid Eesti Orienteerumise Üliõpilasmeistrite arvestuses. Selles arvestuses olid meesteklassis Jürgen 6. ning Lauri 8.

Pühapäevasele rajale starditi viitstardist vastavalt 1.päeva tulemustele. Meeste eliidirajal kujunesid Tammede lõppkohad alljärgnevalt:

M21E
6550m 19KP
10540m 26KP

Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2        
 7. Peeter Pihl                    Tammed                 01:33.46   00:36.50(7)  00:56.56(5)  
 8. Jürgen Einpaul                 Tammed                 01:40.58   00:39.15(8)  01:01.43(8)  
11. Erkki Aadli                    Tammed                 01:44.03   00:40.17(10) 01:03.46(11) 
14. Lauri Malsroos                 Tammed             01:46.31   00:41.22(13) 01:05.09(14)

Kahe päeva kokkuvõttes tuli naiste eliitrajal võitjaks Kirti Rebane. Juba esimese etapiga suutis võitja kinni püüda liidrina rajale läinud Piibe Tammemäe ja järgmiste etappiga vahe sisse joosta.

N21E
4400m 16KP
7160m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2        
1. Kirti Rebane                   Tammed                 01:20.01   00:31.19(2)  00:48.42(1)

Ühtekokku oli Suunto Games'il stardis Tamme ning nende kõigi tulemused, lisaks ülevalpool mainitutele, on alljärgnevad

M12A
2700m 6KP
2480m 7KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2        
6. Ekvard-Allan-Matis Joakit      Tammed                 01:06.46   00:26.40(4)  00:40.06(8)

M14A
4530m 12KP
3990m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2        
6. Andreas Aadli                  Tammed                 01:25.04   00:47.06(6)  00:37.58(6)

M55
5610m 12KP
4930m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2        
1. Johannes Tasa                  Tammed                 01:17.56   00:41.12(1)  00:36.44(1)  
9. Kalle Nelk                     Tammed                 01:35.04   00:50.53(7)  00:44.11(12)

M65
4530m 12KP
3990m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2        
Karl-Valdor Kuusk              Tammed                 DNF        01:03.33(15) DNS

M75
3860m 11KP
3450m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2        
2. Heino Heinloo                  Tammed                 01:48.20   01:02.15(2)  00:46.05(2)

N21A
6120m 14KP
5140m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2        
3. Maris Terno                    Tammed                 01:51.45   01:05.59(7)  00:45.46(1)  
4. Anneli Orav                    Tammed                 01:57.41   01:04.47(5)  00:52.54(5)  
Lilyon Vaiksalu                Tammed                 DNF        01:58.21(11) DNS          
Piia Paasma                    Tammed                 DNF        01:00.19(2)  DNS

N21B
5050m 13KP
3990m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2        
2. Daisi Saetalu                  Tammed                 01:33.13   00:52.18(3)  00:40.55(2)  
3. Merle Peterson                 Tammed                 01:33.46   00:52.08(2)  00:41.38(3)  
Marlen Vaiksalu                Tammed                 DNF        00:58.13(6)  DNS          
Kristi Pärnapuu                Tammed                 DNF        00:59.39(7)  DNS          
Esta Raid                      Tammed                 DNF        01:21.37(12) DNS

N21C
3550m 9KP
3110m 9KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2        
4. Ethel Madalik                  Tammed                 01:49.39   00:56.45(4)  00:52.54(4)

N50
4000m 10KP
3510m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2        
13. Krista Terno                   Tammed                 02:00.13   01:14.05(14) 00:46.08(12)

N55
4000m 10KP
3510m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2        
Hille Tasa                     Tammed                 DQ         MP           00:35.42(3)

N70
3410m 10KP
2760m 8KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2        
1. Maire Raid                     Tammed                 01:16.52   00:43.43(1)  00:33.09(1)

N8NR
2900m 7KP
3000m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2        
2. Leana Jete Korb                Tammed                 01:00.39   00:31.34(3)  00:29.05(1)

N9NR
2900m 7KP
3000m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                  Tulemus    Etapp 1      Etapp 2        
1. Teele Telgma                   Tammed                 00:30.54   00:14.05(1)  00:16.49(2)


Kõik tulemused: Suunto Games 2009