Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2008

LOGO


SPORDIKLUBI SAUE TAMMED KODULEHT

Valga Maakonnas, Hargla-Tahva metsades 21. korda orienteerumisklubi Ilves poolt korraldatud rahvusvahelisele orienteerumise mitmepäevajooksule Ilves-3 oli kokku tulnud pea 800 orienteerujat kaheksast riigist. Lisaks eestlastele oli konkurentsi pakkumas arvukas orienteerujaskond Lätist, lisaks orienteerujad Soomest, Rootsist, Leedust, Uus-Meremaalt, Inglismaalt ja Venemaalt. Väljapaistvalt esinesid spordiklubi Saue Tammed võistlejad.

Alustame kõige väiksematest. 

8-aastaste tüdrukute hulgas saavutas Leane Jete Korb III koha.

10-aastaste poiste seas tuli Martin Aadli 6. ja Hans Erik 20. kohale.

12-aastaste poistest oli Andreas Aadli 4. Martin ja Andreas on Saue esiorienteeruja Erkki Aadli pojad.

Isa Erkki võitis meeste eliitklassi ka seekord. Meeste rajal (15,2km) jooksis ta välja parima aja (1:30.29) ja võitis ka kolme päeva kokkuvõttes koguajaga 3:16.34. Temale järgnes klubikaaslane Peeter Pihl pea kuueminutilise kaotusega, kolmas mees Silver Eensaar OK Põlva Kobrasest kaotas Saue mehele juba üle veerand tunni.

Naiste eliiklassis jooksis Kirti Rebane (Saue Tammed) kolme päeva kokkuvõttes välja teise aja, kaotust kogunes ainult 1.20. Ka teised Saue naised tegid mehetegusid (või peaks ütlema - esinesid naistele omaselt tublilt). N21 klassis tuli Saue orienteerumise eestvedaja Edith Madalik 2. kohale, Marje Venelaine oli 3.

N35 klassi võitis Viivi-Anne Soots, N65 klassi Tiiu Vene. Maire Raid oli 3.

Jooksid veel Merle Peterson ja Hille Tasa. Meesveteranidest oli klassis M55 Kalle Nelk 8., klassi M75 võitis ikka vormis Heino Heinloo.

Meestest olid rahvusvahelisel võistlusrajal veel Jürgen Einpaul, Erik Aibast ja veteranid Johannes Tasa ning Vello Krohn.

Allikas: Saue Sõna 10.05.2008 a.