Juhtorganite otsused

2007

LOGO

SPORDIKLUBI SAUE TAMMED KODULEHT

Eesti lühiraja individuaalsetel meistrivõistlustel võitis daamide eliitklassis Viivi-Anne Soots hõbemedali, Edith Madalik sai 9. koha.

D16 esinesid vahelduva eduga Laura Soosalu ja Heidi Pihotalo, D21A klassis sai Marlen Vaiksalu 5. koha. Veel jooksid Kirsti  Pärnapuu, Anneli Orav, Lilyon Vaiksalu.

D55  klassis oli Hille Tasa 4, D60 klassis sai Virve Orav hõbeda ja Tiiu Vene pronksi.

D65 klassis  saavutas 5 koha Saue orienteerumisele alusepanija Tõnu Raidi abikaasa Maire Raid.

Meeste hulgas hoolitsesid medalite eest  veteranid - H75 klassis võitis kulla Heino  Heinloo, H60 klassis hõbeda Ülo Vainura.

Viienda koha said H55 klassis Johannes Tasa  ja H70 klassis Tõnu Kirss. Kuuendad olid H65  klassis linnavolikogu liige Vello Krohn ja H75  klassis Helmut Karin.

Võistlused toimusid 2. juunil 2007 a. Mägede külas.