Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/domains/tammed.ee/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Klubi dress

Juhtorganite otsused

2007

2007

Tallinna meistrivõistlustel tegid "puhta töö" D21 klassis Piia Paasma, D50 klassis Hille Tasa ja D60 klassis Tiiu Vene.

Meestest võitis Tallinna meistritiitli Erkki Aadli (H21).

XX rahvusvahelisel mitmepäevasel  orienteerumisvõistlusel ILVES-3 Haanjas,  millest osa võtsid 670 orienteerujat seitsmest  riigist, juhtisid kahe päeva järel Erkki Aadli ja  Kirti Rebane. Nemad suutsid ka kolmandal  päeval edu hoida ja pälvisid eliitklassis  esikohad.

Naiste teatevõistluse tiitel kuulus sedakorda Saue Tammedele, järgnesid Põlva Kobras ja  Ilves.

Kogu võistluse vältel ei andnud Tammed  liidripositsiooni käest. Samas saabus kindel  edu alles viimase vahetuse keskel. Võidukasse  Tammede võistkonda kuulusid Kirti Rebane,  Edith Madalik ja Viivi-Anne Soots.

Eesti lühiraja individuaalsetel meistrivõistlustel võitis daamide eliitklassis Viivi-Anne Soots hõbemedali, Edith Madalik sai 9. koha.

Ligi 700 orienteerujat selgitasid 30. septembril Mägede külas juba üheksateistkümnendat korda toimuva Suunto Games'i võitjaid.

Meeste eliitklassis saavutas teise koha sauelane Erkki Aadli. Naiste eliitklassis oli Klubi Saue Tammed võistleja Kirti Rebane samuti teine.