Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_sidebar.php on line 8
Login
Register

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/np8737/public_html/templates/shape5_vertex/vertex/responsive/responsive_mobile_menu.php on line 278

Avaleht

Kontakt

Liikmed

Uudised

Põhikiri

Ajalugu

Klubi dress

Juhtorganite otsused

Uudised

2019

Haanjas sõideti laupäeval, 19. jaanuaril, suusaorienteerumise tänavuste Eesti meistrivõistluste lühemad distantsid – sprint ja sprinditeade.

Kaunis talvises looduses oli rajameister Taivo Timmusk ette valmistanud väga põnevad ja tehnilised rajad.

Sprinditeates saavutasid Tammede mehed M40 klassis kolmanda kohta ning naised N21 klassis viienda.

M40
1. 1600 .. 1700m 7 KP ;
2. 1600 .. 1700m 7 KP ;
3. 1600 .. 1700m 7 KP ;
4. 1600 .. 1700m 7 KP ;
5. 1600 .. 1700m 7 KP ;
6. 1600 .. 1700m 7 KP ;

Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus
 3. 76  Tammed                         Tammed          EST 01:15.46
      1 Andreas Kraas                  00:14.37[  4]  
      2 Erik Aibast                    00:12.57[  5]   00:27.34(  4)
      3 Andreas Kraas                  00:11.06[  2]   00:38.40(  2)
      4 Erik Aibast                    00:12.23[  5]   00:51.04(  3)
      5 Andreas Kraas                  00:12.44[  4]   01:03.48(  3)
      6 Erik Aibast                    00:11.58[  5]   01:15.46(  3)

N21
1. 1500 .. 1600m 6 KP ;
2. 1500 .. 1600m 6 KP ;
3. 1600 m 6 KP ;
4. 1500 .. 1600m 6 KP ;
5. 1500 .. 1600m 6 KP ;
6. 1600 m 6 KP ;

 5. 17  Tammed                         Tammed          EST 01:25.58
      1 Teele Telgma                   00:13.04[  5]  
      2 Susan Pihelgas                 00:16.09[  4]   00:29.14(  5)
      3 Teele Telgma                   00:12.16[  5]   00:41.31(  5)
      4 Susan Pihelgas                 00:17.53[  5]   00:59.24(  5)
      5 Teele Telgma                   00:12.08[  5]   01:11.32(  5)
      6 Susan Pihelgas                 00:14.26[  5]   01:25.58(  5)

Tulemused: http://www.okvoru.ee/site/wp-content/uploads/2018/12/Sprint_teade_tulem.htm 
Allikas: orienteerumine.ee

Haanjas sõideti laupäeval, 19. jaanuaril, suusaorienteerumise tänavuste Eesti meistrivõistluste lühemad distantsid – sprint ja sprinditeade.

Kaunis talvises looduses oli rajameister Taivo Timmusk ette valmistanud väga põnevad ja tehnilised rajad.

Tammede tulemused sprindis:

M21
3100m 15KP Optimaalne 4,4 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
11. Lauri Malsroos            SK Saue Tammed  00:22.14

M35
2600m 13KP Optimaalne 3,8 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
3. Andreas Kraas             Tammed          00:24.38

M45
2400m 12KP Optimaalne 3,6 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
4. Erik Aibast               Tammed          00:22.58

N20
2400m 12KP Optimaalne 3,6 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
2. Teele Telgma              Tammed          00:30.03

W21
2600m 13KP Optimaalne 3,8 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
      Susan Pihelgas            SK Saue Tammed  Puuduv KP

Tulemused: http://www.okvoru.ee/site/wp-content/uploads/2018/12/Sprint_tulem.htm
Allikas: orienteerumine.ee